PARAZITÉ 3.díl - ŘÍDÍ NÁŠ ŽIVOT A EMOCE! ZKRACUJÍ NÁM DÉLKU ŽIVOTA A URYCHLUJÍ STÁRNUTÍ 2

25. listopadu 2012 v 13:22 | Viktor Stropek |  Zdraví
Některé podmínky, které podporují výskyt parazitní infekce: nadměrný hlen, nerovnováha ve střevní flóře, chronická zácpa a toxické vnitřní prostředí.
Lidé infikovaní červy se mohou cítit nafouklý, unavení nebo hladoví, alergičtí, mají astma, trpí na plyny, mají zažívací poruchy, nejasné myšlení. Někteří lidé nemusí trpět symptomy infekce, ale parazité milují čokoládu, agáve sirup, křupavé a jiné sladkosti- oblíbené vitariánské sladkosti.
RAW FOOD čokoládový dort
Cokoliv, co máte rádi vy, mají totiž rádi oni. Cokoliv vy rádi nemáte, oni to také nemají rádi. Takto vás klamou a díky tomu přežívají.

Vařené těstoviny - podobnost s parazity čistě náhodná?
Zbavte se stresu ve vašem životě a pracujte na vašich vztazích.
Kyselé tělo ze stresu krmí vaše parazity!

JAK SE JICH ZBAVIT?

Jednoduše: zkuste je vypudit do posledního, ze dvou důvodů:
1) Žijí ve více stupních, když zabijete dospělé, zůstanou ve vašem těle vajíčka. Tito parazité mají velkou schopnost přežití.
2) Uvažujte o parazitech jako o sběračích odpadků. Jejich práce je sníst vaše odpadky (z odpadového jídla). Jestliže je zničíte, vaše odpadky ve vašem těle se budou hromadit do té doby, než zemřete na přílišnou toxicitu.

Takže hlavní krok je:
VYČISŤETE VAŠE TĚLO, což odstraní jejich zásobárnu potravin.
Přestaňte jíst všechno moderní zpracované jídlo!
Jatýrka s rýží, časté jídlo školních jídelen a závodních kuchyní
Vlastně je nejlepší přestat jíst vůbec a konzumovat jeden měsíc jen šťávy spolu s klystýrem a vyčistit všechen sajrajt z vašich útrob.
Jakmile to uděláte, parazité nastartují chutě a vy se začnete dožadovat toho nejhoršího jídla!
Ale nedejte jim ho.
Vyhladovte ty PREVÍTY! Buď VY, nebo ONI.
Poté, co jste čistí, jsou parazité oslabení a nastává čas, kdy musíte udeřit vší silou bylinami a donutit je, aby opustili vaše tělo. Musíte vytvořit tak čisté a neposkvrněné prostředí v těle, že nebudou mít co k jídlu a pak se vaše tělo pomocí bylin zbaví všech parazitů, jak jen nejrychleji umí.
Můžete být unavení a vypadat jako špageta. Pak také musíte ve fázi dvě udeřit do larev a vajec.
Není to jednoduchá věc a trvá to měsíce a vy potom musíte změnit svůj životní styl.
Neexistuje jedna věc, která zabije všechny parazity.
Nejlepší je najet na půst a hladovět a připravit je o dávku potravin a pak udeřit silnou kombinací bylin, která je vypudí všechny. Vytvořil jsem směs bylin, které to dokáží.
Dělejte si také mnoho šťáv z okurky, obsahují enzym erepsina, který stravuje proteiny a rozežírá tasemnice.

A pamatujte, pijte hodně vody a dělejte si pravidelné klystýry, aby se odplavili.

Parazité jsou všude. Nemůžete se jim vyhnout. Jsou na všech površích a dokonce ve vzduchu.
Jediná obrana je udržet si zásadité vnitřní prostředí a být dobře okysličení se silným imunitním systémem a čistým zažívacím ústrojím. Jestliže je vaše krev kyselá, pěstujete si parazity. Hlen je perfektní živná půda pro parazity a bakterie.

Co způsobuje hlen? Překyselené tělo.
Co způsobuje překyselené tělo? Zpracovaná a vařená moderní jídla, chleby, sýry, alkohol, mléko, mléčné výrobky, stres a cokoliv, co se přirozeně nenalézá v přírodě. Hlenem si tělo delikátně chrání tkáně, které jsou spálené jedy a vaším moderním životním stylem, jež vaše tělo překyseluje.
Teplý lepkavý hlen je perfektní živná půda pro parazity. Takže buďte čistí!
VYHNĚTE SE MASU, MLÉČNÝM VÝROBKŮM, SLADKOSTEM, ODPADOVÝM JÍDLŮMJe čas, abyste si uvědomili, co se ve vás odehrává.
Co neznáte, to vás jednou dožene.
Poučte se o opravdovém zdraví. Léky nejsou odpovědí, protože zničí jak dobré, tak špatné bakterie ve vás a neexistuje lék, který vyhubí všechny druhy bakterií. Léky jsou toxické jedy.
Potřebujete vzorec z přírody s mnoha druhy bylinek, které zničí různé parazity.Jediný způsob je, vyčistit se právě teď a začít respektovat tělo a už ho nikdy nekrmit nepřátelským odpadem a zpracovaným jídlem.
Jestli nezačnete VY, oni nad vámi vyhrají!
Je to TY nebo ONI.
Vyhladovte je, vypuďte je bylinami.
Delší čas zabere zničit starší červy. Je to jako u lidí.
Starší mají silnější systém a vydrží více krutého zacházení. Vytrvalost je klíčem a nakonec nic nemůže odolat útoku silných bylin.

MŮŽETE SE ZBAVIT PARAZITŮ JEDNODUCHÝMI VĚCMI Z DOMÁCNOSTI

Nejlepší plán je půst o tekutinách. Mnoho šťáv ze zeleniny - mrkev, celer, okurka, zázvor, česnek (8 dní- až 2-3 měsíce).
Ale nezbavíte se všech parazitů. Mnohé z nich jsou malí popeláři čistící odpad uvnitř našich těl. Problém začíná, když jíme mnoho odpadků a oni se díky tomu násobí jako blázni. Když není pro ně nic k jídlu, jdou buď spát, nebo opustí vaše tělo.
Nemají rádi zdravá čistá těla.
Zato milují hleny a nezdravou stravu.
Jestliže nerespektujete svou fyzickou schránku, parazité se vzbudí a začnou " recyklovat" vaše tělo, protože jen zdraví lidé mohou udržet lidský druh.
To je přírodní ZÁKON.
Stravujte se správně, zůstaňte čistí a žijte dlouho.
Je to skutečně jednoduché. Ti, kdo zbloudí z přírodní cesty, zaplatí za to vysokou cenu.
Nekonzumujte nic, co krmí parazity- oslabí se- vyhladoví se a opustí vás sami.Nejezte nic sladkého, žádné pečivo, mléčné výrobky, rýži, těstoviny, obiloviny, nic co je z mouky, maso, nekvalitní tuky atd.


Jen syrové přirozené věci.Avokádový krém ozdobený květy Lichořešnoce a Brutnáku lékařského + domácí okurky

Všechny druhy parazitů, když se oslabí, potřebujete vymýt klystýrem.
Manželka mého přítele pila jen čerstvé šťávy (přes měsíc) a vypudila všechny červy a dokonce jejich hnízda!


Autor: Markus Rothkranz
Překlad: www.jajsem.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasmine | 26. listopadu 2012 v 20:17 | Reagovat

Jezuskote, to by mě odrovnalo :))! Já jsem pro ten modernější způsob, a proto volím jednodušší metodu pomocí přírodních produktů od Coral klubu. Efekt je stejný...

Pokud zapomenu na to, že jsem medik a měla bych uvažovat čistě vědecky... tak tenhle způsob je určitě vhodný i s celkovou psychickou očistou a meditacemi. Pokud se chce člověk vyčistit i uvnitř - na duši, tak bych volila to. Zkusila jsem to jen týden za tímto účelem a bylo mi fakt krásně, pak jsem ale musela zas přestat, protože dnešní doba je stresová a při stresu to ideální není. V létě ale doporučuji :))

2 GVKB | E-mail | Web | 25. února 2014 v 14:59 | Reagovat

Se vznikem vztahů vzniká snaha o parazitování, protože parazitování je výhodné, proč něco pracně získávat, když je to možné snadno získat pomocí parazitování. Paradoxem je že když se nám podaří násilně zlikvidovat nějaký druh parazitů, tak je okamžitě nahrazen jiným druhem parazitů, co byli méně agresivní. Tam kde existují vztahy, tam existují i parazité, jednoduchým znakem podle kterého poznáme parazita je to, že se mu vede velmi dobře, parazitem je tedy; prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudce, ředitel, atd. Ten kdo má zde nadprůměrný plat, ten je zde i z 99% ekonomickým parazitem, logicky lidé co nemají nadprůměrné platy, jsou zde zase z 99% jejich ubohými hostiteli. Parazitem ale mohou být i programy a informace, díky kterým se zde máme zle, může jít o; politiku, reklamu, náboženství, sekty, pověry, mýty, pohádky, kulty, atd. Evoluce je postavená na tom jak lépe parazitovat, všechno co genetická inteligence evolučně za miliony let stvořila pomocí křížení genetických systémů, je následkem snahy, jak lépe parazitovat, a člověk který je mocný a bohatý, je na vrcholu evoluce, genetického parazita. Vznikla dokonce nová profese (Kouče) trenéra který parazity trénuje v tom, jak mají lépe parazitovat, aby se z nich stali snadno a rychle mocní a bohatí parazité. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama