30 OHROMUJÍCÍCH FAKTŮ, KTERÉ NEMÁTE ZNÁT O VAKCÍNÁCH PROTI RAKOVINĚ DĚLOŽNÍHO ČÍPKU

25. listopadu 2012 v 11:47 | Viktor Stropek |  Zdraví

30 OHROMUJÍCÍCH FAKTŮ, KTERÉ NEMÁTE ZNÁT O VAKCÍNÁCH PROTI RAKOVINĚ DĚLOŽNÍHO ČÍPKU

Vloženo dne 12.9.2012 od Marie88 přečteno 9 152x


Záruky. Pojištění. Sliby. Starosti o jistoty a zabezpečení zdraví vytváří u lidí strach o budoucnost na jakékoliv úrovni. Ochrana proti budoucím "neznámým" se stala velkou součástí Americké ekonomiky. Dnes můžete dostat záruku na jakékoliv živoucí bakterie, pojistíte se na mnohem více věcí, než o kterých kdy snili vaši prarodiče a lékařský průmysl pracuje hodiny na vyvinutí nových léků a vakcín, aby vás ochránily před jakoukoliv epidemií, která se objeví ve zprávách.

Jedním z posledních lékařských sporů, který jak se zdá nevyzní dost nadějně ve prospěch trendu epidemie, se rozpoutal kolem HPV vakcíny proti rakovině děložního čípku. Ale nestoudný obchodní zisk stojící za vývojem vakcíny Gardasil byl tak průhledný, což podpořilo další pokračující spory o tomto očkování k bodu, že média již nemohli o tomto dále informovat.

Politika a zisky spojené s lékařským, farmaceutickým a mediálním průmyslem převažují každým dnem.
Proto před tím, než si vezmete jakýkoliv farmaceutický produkt, měli byste si vzít právo na vaše vlastní zdraví. Prozkoumejte přísady v každém produktu a vedlejší účinky. Zjistěte si, kde váš lékař dostává informace. Mnozí z nich jsou placení farmaceutickými firmami, aby propagovali jejich specifické produkty. Jiní dostávají své informace ze zdrojů jako je CDC, AAP (americká akademie pediatrů), kterým věří.

FAKTA, KTERÁ NEVÍTE O HPV A GARDASILU
V srpnu, se Mike Adams dotazoval neurochirurga Dr. Russella Blaylocka, M.D. na tv.naturalnews.com.
Dr. Blaylock sdílel známá fakta o lidském papillomaviru (HPV) a rychlém vývoji vakcíny. Dr. Blaylock říká, že vakcína stojí na tvrzení absolutní lži.Jaká fakta musíte znát o papillomaviru a Gardasilu:

1. Již základní tvrzení je špatné. HPV sám o sobě nezpůsobuje rakovinu děložního čípku. Důkazy potvrzují, že musíte mít kombinaci viru a infekce, nebo vícenásobných virů a bakterií, abyste získali rakovinu děložního čípku. Příklady zahrnují Epstein Bar virus, HIV a Chlamydie spolu s HPV.

2. Antikoncepce a jiné hormonální léky zvyšují riziko HPV.

3. Nikdy nebylo prokázáno, že HPV vakcína zabraňuje rakovině děložního krčku. Neexistuje žádný vědecký důkaz, který by toto potvrdil.

4. je přes 100 druhů HPV virů a jen pouhých 15 z nich může přispět k rakovině děložního čípku.

5. HPV vakcíny však zahrnují jen dva až čtyři druhy těchto HPV virů, a otevírají tak cestu více než dvou třetinám dalším nebezpečným druhům. A tak budete stále potřebovat běžné screeningy pro kontrolu děložního čípku.

6. Obdržením vakcíny nesnížíte ani nevyloučíte výskyt rakoviny. Studie ukazují, že lidský imunitní systém si vyvine rezistenci k druhům obsažených ve vakcíně a dovolí ostatním nebezpečným druhům se přemnožit.

7. Na stránkách CDC stojí, že lidský imunitní systém vyčistí organismus během dvou let z 90% HVP (během prvního roku je to 70%). Bez vakcíny.

8. Jedno z nejmocnější spojení, které podporuje rakovinu děložního čípku, je kouření. Ženy, které kouří, mají 2-3 krát vyšší pravděpodobnost tohoto onemocnění.

9. Dieta je klíčem. Chudá a mizerná strava zvyšuje riziko, zatímco strava zahrnující vysoké množství vitamínu B12 a kyseliny listové snižuje riziko infekce HPV viry a karcinomu děložního krčku o 79%. Vitamín C, kurkumin, quercetin a jiné flavonoidy jsou silné inhibitory proti rakovině děložního čípku.

10. Stravovací kombinace prokázaly daleko větší účinek proti HPV než jakákoliv vakcína.

11. Všechna marketingová tvrzení jsou klamná. Je to jedna z největších a nejškodlivějších mystifikací naší doby.

12. Oficiálně je vakcína spojená s kolem asi 100 úmrtími a 500 tělesně poškozenými.

13. Tato čísla jsou založená na dobrovolném hlášení a historicky to znamená, že je to pouhých 2-10% skutečných případů. Velká většina nebude nikdy hlášená. Takže ve skutečnosti bylo poškozeno asi 5000 dívek a žen touto vakcínou.

14. Karcinom děložního čípku je jedna ze vzácných rakovin v USA a týká se 12.000 lidí ročně, z nichž 4.000 zemřou.

15. Počet děvčat a žen, které zažijí vážné komplikace důsledkem této vakcíny překračuje počet úmrtí.

16. Vedlejší účinky vakcíny zahrnují: Sklerózu multiplex, zánět mozku, slepotu, zánět osrdečníku, kóma a smrt.

17. Vakcína Gardasil byla vyvinuta velmi rychle. Což je ilegální. FDA vyžaduje, aby nové vakcíny podstupovaly testování a čekací dobu asi 4 roky. Gardasil byl vyvinut a vložen na trh za 6 měsíců se schválením FDA.

18. Texaský guvernér Rock Perry zkusil v roce 2007 donutit všechny dívky v Texasu od 6. třídy zákl. Školy přijmout vakcínu navzdory skutečnosti, že riziko nakažení HVP viry činí průměrně od 20- 48 roku života. On to však nařídil i přes legislativní námitky.

19. Lidé si mysleli, že jim bylo nařízeno obdržet vakcínu, ale aktuální zákon byl nelegální.

20. Perry obdržel obrovské finanční částky od výrobce Gardasilu.

21. Perryho bývalý personální šéf se stal v roce 2009 lobbistou pro farmaceutickou firmu Merk, výrobce Gardasilu a od té doby masivně protlačují tuto vakcínu.

22. Texaská legislativa musela toto nařízení bývalého guvernéra Perry zrušit kvůli obrovskému odporu veřejnosti. Nicméně, precedens byl nastaven a jiné státy a země ho začínají následovat v příkladu.

23. Vnitřní mazlavé prostředí samo o sobě zabrání 80% rakoviny děložního čípku. Každoročně toto mazlavé prostředí redukuje vaši šanci na onemocnění rakovinou děložního čípku na 0,002 %.

24. HPV vakcíny byly ilegálně vpuštěny na trh bez informací, jaká rizika nesou.

25. Lidé nevědí, že jsou zákony, které chrání pacienty. Ty poskytují právní strategii lidem, kteří zažili poškození vakcínami.

26. Výrobci vakcín neinformují lékaře a neodkrývají rizika přidružená s vakcínami, protože nechtějí, aby si lidé uvědomili, že se mohou rozhodnout nezúčastnit se očkování. Toto je však doložené v mnoha lékařských časopisech. Dokonce je pro lékaře nezákonné neříci vám, jaká rizika vakcína nese!

27. Tato vakcína byla testována na 21.000 dívkách a ženách, než byla protlačena pro milióny dětí a dospívající celosvětově, dle webových stránek FDA.

28. FDA stránky se vůbec nezmiňují, že by byla vakcína testována na mužích, ale i přes to CDC požaduje, aby tuto vakcínu obdrželi všichni mladí chlapci a muži do 21 let.

29. "Zákon o informovaném souhlasu" také vznáší otázky o "účinnosti vakcín". Máte právo klást otázky a získat odpověď o tom, jak vakcína funguje, proč byste si ji měli nechat dát a stejně tak máte právo znát všechna rizika s ní spojené.

30. Tato vakcína byla schválená s legislativním zákonem, který říká, že nemůžete nikoho žalovat, pokud máte komplikace ve spojení s vakcínou. Ale, to není pravda, vy se můžete domáhat práva. http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=4D703FEAA094BED0DB02BEDC4507765C
Lidé u moci prosazují neetickou praxi spojenou s touto vakcínou a lidé by se měli zajímat proč a jak lékaři a zákonodárci souhlasí s touto nekritickou propagací.
Jestliže je to z důvodů financí, pak bude dost důkazů pro obvinění výrobců, politiků a CDC. Vakcinační průmysl funguje pomocí kriminální praxe. Porušuje marketingové zákony nepravdivými sděleními a přílišným zjednodušováním faktů, doktoři pro ně vytvářejí statistická čísla a prezentují jejich marketing jako vědu. Prý byl Gardasil testován před tím, než byl licencován.
Ještě by k tomu měli nabídnout hodnověrné vysvětlení, proč mají nezletilá děvčata 9-12 let potřebovat vakcínu pro sexuálně přenosné nemoci a přitom vakcína poskytuje tzv. ochranu na pouhé "dva roky".
Musíte se ptát, kdo dělá tato rozhodnutí a povoluje zkratky, které mají na svědomí tolik úmrtí a handicapů. Jsou to ta stejná "vyšší místa", která poskytují informace vašemu lékaři, který tuto vakcínu doporučí jako bezpečnou pro vaši dceru?

Autor: Willow Tohi, pro naturalNewsPřeklad: www.jajsem.com

Zdroj: http://www.jajsem.com/30-ohromujicich-faktu-ktere-nemate-znat-o-vakcinach-proti-rakovine-delozniho-cipku/
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama