Švédsko: První oficiální přiznání existence chemtrails

10. října 2012 v 6:33 | Viktor Stropek |  Chemtrails

Švédsko: První oficiální přiznání existence chemtrails


Švédská politička přiznává, že toxické chemtrails jsou skutečné, nejde o divokou konspirační teorii
Jonathan Benson
Natural News
6. 10. 2012
Překlad: OrgoNet
Dlouhé bílé řady přetrvávající oblačné mlhoviny, dmýchané na modrou oblohu neoznačenými letadly, nejsou typické contrails - stopy tryskových motorů, říká předsedkyně švédské Strany zelených, Pernilla Hagbergová. Jak bylo sděleno ve švédských novinách Katrineholms Kuriren, Hagbergová, která je první politickou představitelkou veřejně hovořící o tomto problému, otevřeně přiznala, že tyto neobvyklé oblačné stopy, které se nerozpouštějí jako normální výfukové stopy, jsou ve skutečnosti směsí chemikálií, virů a kovů, o nichž se hovoří jako o "chemtrails".
Podle Hagbergové je sprejování společným podnikem americké CIA a americké NSA (Americká agentura pro bezpečnost), a rovněž švédské vlády v její vlastní zemi, za účelem modifikování atmosférických podmínek prostřednictvím záměrného sprejování aerosolů. Tato nebezpečná směs aerosolů obsahuje různé chemické komponenty, viry a fragmenty virů, a kovy jako aluminium a barium, které, jak se již prokázalo, se hromadí ve vodních zásobách a orné půdě na celém světě. http://chemtrails.cc/
Normální contrails, které jsou složeny z pouhé vodní páry, jež se rychle rozpouští po emisi z tryskových motorů, jsou naprosto odlišné od chemtrails, které postupně zahalují celé nebe bílou pokrývkou. Následující video, vytvořené Free Truth Show, obsahuje některé obrázky, jak vypadají typické chemtrails na obloze. http://www.youtube.com/watch?v=AykLfHtM_3M&feature=youtu.be

Anglicky:
"Je skvělé, že existuje politik, který obrací pozornost veřejnosti k tomuto problému a pomáhá této kauze dodat důvěryhodnosti v mainstreamových médiích," píše JG Vibes pro The Intel Hub o bezprecedentním přiznání Hagbergové. "Bohužel, je to politický problém, který vyžaduje mnoho nepolitických řešení."
Sprejování oblohy k záchraně planety?
Je zajímavé, že OSN a různé skupiny podporované nadací Melindy a Billa Gatesových byly nedávno přinuceny přiznat, že tato sprejování probíhají, a že emitované částice nejsou normální stopy tryskových motorů. Ale jejich výmluvou je, že chtějí zachránit planetu před devastujícími účinky tzv. "globálního oteplování", což je stálepřítomná pseudovědecká environmentální teorie, která je často využívána jako ospravedlnění všech možných výstředních politických návrhů. http://www.globalresearch.ca/atmospheric-geoengineering-weather-manipulation-contrails-and-chemtrails/
Pro legitimizaci užívání chemtrails a osévání naší oblohy množstvím jedů jsou používány veškeré možné výmluvy, jako zablokování slunce kvůli snížení průměrné teploty na Zemi a svévolný posun vzorců počasí na účelem zabránění tání polárních ledových čepiček. A pokud bude zvolena pro další období, slibuje Hagbergová, že bude bojovat proti této chemtrailsové činnosti přijaté vlastní vládou ve vlastní zemi.
Nezapomeňte shlédnout filmy Co to na nás k sakru sprejují? http://www.whatintheworldaretheyspraying.info/ , (Pozn. Orgonet: s českými titulky viz http://orgo-net.blogspot.cz/2011/02/what-in-world-are-they-spraying-video-s.html)
a nové pokračování Proč to na nás k sakru sprejují? http://www.whyintheworldaretheyspraying.com/ , abyste se dozvěděli více o globálním jevu chemtrails. (Pozn. Orgonet: Nevíte, zda se pracuje na českých titulcích?)
Oba celovečerní filmy naleznete i volně na youtube.
Zdroje tohoto článku:
Zdroj: http://orgo-net.blogspot.cz/

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 low cost plus size wedding dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:00 | Reagovat

I have recently been searching all over for this info. Luckily I just discovered this at Google. Robert.
http://www.caredresses.org/wedding-dresses-plus-size-wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama