Klesající návštěvnost .. ?

1. října 2012 v 7:23 | Viktor Stropek |  Komenty, názory, úvahy
Přátelé, omlouvám se za krátkodobou nečinnost která byla zupůsobena celkem závažnými problémy v mém osobním životě. Stalo se několik věcí a já byl nasměrován do životníhjo směru ve který nevěřím. Nejvíc mi na tom začalo vadit že to nebylo moje rozhodnutí ale byl jsem nenápadně ovlivňován ze strany rodiny.

Trvalo přesně 3 dny než mi došlo co se vlastně děje a další 3 dny jsem strávil přemýšlením jak z toho ven. Nastalo klasické zastrašování typu, když neuděláš tohle stane se tohle a tohle ..... nakonec jsem si položil jednoducou otázku, jak moc si cením svojí vlastní svobody. Bohužel odpověď vedla k činům které byly pro ostatní špatné ale pro mně dobré. Útok na mojí osobní svobodu byl odměněn protiútokem který se ukázal jako velmi účinnou metodou jak se vyprostit z čehokoli ( velmi doporučuji )

Normálně nebojuji proti vlastní rodině ale jsou chvíle kdy člověk musí ukázat že je také lidská bytost a ne nějakej robot kterej sere peníze ...

Dostali jsme se postupně do bodu, (trvalo to asi týden) kdy jsem měl sbalený všechny věci včetně kompu a monitoru na chodbě a než být doma vzal jsem v noci kolo a celou noc jezdil po praze s mp3 kou na uších. Výborně se tak přemýšlí.... :)

V boha nevěřím ale někdy si říkám že to co se někdy děje není jen tak samo sebou. Stala se ta nejnepravděpodobnější věc která se mohla stát a můj akt vůdči rodině se nakonec ukázal jako krok správným směrem.

Závěr je takový že bydlím stále doma a svobodu jsem dokázal vybojovat zpět, dnes jsem připojil poslední odstěhovanou věc a to set-top box. Celý problém může znít až malicherně ale já si uvědomil při těch jízdách po noční Praze že svoboda je to jediné za co stojí bojovat do posledních sil, ať to stojí co chce.


Zajímalo by mně jestli se i vám stalo něco podobného a v životě jste byli nasměrováni někam kam jste ani nechtěli aniž by to bylo vaše vlastní rozhodnutí, prostě někdo rozhodne za vás protože podle něj je to pro vás to nejlepší. Jak jste to řešili vy? Dokázali jste se vzepřít.... třeba i lidem které máte rádi ?

Na závěr jednu chytrost která se sem moc pěkně hodí ...

Nepřátel se dokážu zbavit sám ale jsou situace kdy nejhorší jsou přátelé.... těch je velmi těžké se zbavit, je k tomu třeba odvahy.

Takže ve výše popsané situaci opravdu nešlo cokoli publikovat protože jsem nebyl ani schopný přijímat nějaké informace. Pokusím se to v tomto týdnu napravit a věřím že mi zachováte přízeň.Wiky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JARYN | E-mail | 1. října 2012 v 12:00 | Reagovat

Barroso chce odstoupení Nečase a Kalouska

   Na internetu se objevují informace z EU, v nichž EU v čele a Barrosem požadují odchod z vlády ČR Nečase a Kalouska, protože jejich vinou ČR přichází o miliardy. Jeden z názorů, kterému dal na fb prostor Karel Randák "Nečas byl v Bruselu vyzván, aby učinil opatření proti rozkrádání dotací z EU a následně ihned odstoupil. A oč jde. Že ODS má kolem sebe stovky umělých firem, které jsou založeny za účelem organizovaného rozkrádání dotací z Evropské unie a praní špinavých peněz. Tyto firmy jsou vládními úředníky vybírány jakoby ve výběrovém řízení a pak jim vláda zaplatí výstavbu infrastruktury, budov, opravy nemovitostí, nákupy aut a IT technologií atd. Že skutečnou práci odvádí subdodavatel, zaběhlá firma s historií.

Zmanipulované kontroly MF následně podpoří proplacení výdajů Bruselem. Vítězné firmy si účtují násobné ceny, než například v Německu. A poté, co Němci toto zjistili a tajné služby potvrdily návaznost ODS na tyto firmy a inkaso provizí za udělení státní zakázky, okamžitě prohlásili, že odmítají posílat do ČR peníze. Dokud u moci budou lidé Petra Nečase a Miroslava Kalouska, kteří mají na svědomí několik desítek miliard korun, uvízlých na soukromých účtech politiků ODS a dalších stran a představitelů těchto firem. EK tedy vysílá do ČR dva komisaře, aby vyzvala Nečase k odstoupení vlády a zajištění všech dotčených firem. Premiér toto arogantně odmítá, proto byl pozván na kobereček přímo k šéfovi Barrosovi s tím, že dotace jsou pro Česko tímto ukončeny až do odstoupení vlády." Na tiskové konferenci s Barrosem byl Nečas celý pobledlý a blekotal něco ve smyslu, že když EU zastaví dotace, tak jeho "vláda rozpočtové odpovědnosti" (jenom za prvních 5  měsíců je deficit 79 mld., když na celý rok se počítá s 105 mld.) udělá více jak 6% deficit státního rozpočtu a že to jim přece EU nemůže udělat.

2 ball gowns auckland | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:05 | Reagovat
3 romantic wedding dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 7:55 | Reagovat

Thank You For This Blog, was added to my bookmarks.
http://www.untildress.net/evening-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama