Voda je život a zdraví

23. srpna 2012 v 23:54 | Viktor Stropek |  Zdraví

Voda je život a zdraví

Voda je sloučenina vodíku a kyslíku, chemický vzorec H2O si pamatujeme ze školy. Jenže taková voda se v přírodě vůbec nevyskytuje a ani se vyskytnout nemůže. Přišli na to lidé, kteří čistí vodu pro primární okruh jaderných reaktorů. Voda tu má dvě funkce, chladí palivové tyče a vodíkové atomy zpomalují neutrony. Taková voda nemá přenášet radiaci a proto se požaduje čistota 7ppm (7 dílů nečistot na milion dílů vody). V tu ránu můžete zapomenout na vzorec H2O, protože atomy kyslíku se váží do dlouhých řetězců a z nich vybíhají nesmírně agresivní bičíky tvořené atomy vodíku. Ty dokáží z okolí vydrápnout kdejaký špatně upevněný atom a molekulu a jsou příčinou toho, že v přírodě se potkáme pouze s vodními roztoky. Je jasné, že takový roztok musí být nějak uspořádán, aby se ztlumila agresivita vody.
Protože se zabýváme zdravím, podívejme se na jeden zajímavý vodní roztok, který je k nalezení v Indii v řece jménem Ganga. Z hlediska našich hygienických předpisů je to stoka, ze které musí chytit každý 77 nebezpečných nemocí, ale opak je pravdou, tahle voda léčí. Putují k ní Indové i lidé odjinud a koupel v roztoku jim pomůže se zdravotními problémy. Není žádný problém namíchat takový roztok v laboratoři, stejně jako se dá napodobit voda, která proudí z léčivých pramenů, ale - bude léčit? Inu nebude.
Ukázalo se, že problém léčivých vodních roztoků je složitější, než se zprvu zdálo a klasické metody zkoumání nevysvětlují, proč některé vody léčí. Tímto problémem se zabývali mnozí lidé, někteří si usnadnili práci a prohlásili léčivou schopnost za dílo Boží, jiní našli nové metody zkoumání a jsou i takoví, kteří zkombinovali obojí. Za pozornost určitě stojí metoda, kterou objevil pan Masaru Emoto, on zmrazil vzorek vody a vzniklé krystaly fotografoval pod mikroskopem.

Poselství vody

Podrobnosti najdete v knize Poselství vody, takže jen stručně: Krystal je pěkný či ošklivý podle toho, jestli voda před zmrazením "prožila" pozitivní nebo negativní zážitek. Není to ale zcela stoprocentní, protože tuto metodu používají i jiní výzkumníci a ti zjistili, že voda reaguje i na nemoc experimentátora. Takové zjištění ale staví věc do jiného světla. Myšlenka se totiž nedá přímo přenést známými fyzikálními metodami, které jsou v tomto případě založeny na teorii elektromagnetického pole a svědčí o existenci jiného pole.
Tento fakt, totiž vztah vody k nemoci, ale našli i jiní lidé, ale potřebovali k tomu senzibilitu. Jistě znáte jména Priessnitz a Kneipp, tito excelentní léčitelé totiž založili moderní vodoléčebné metody. Pochopili, že voda reaguje s nemocí a že může pomoci s uzdravováním.
Našli se fyzikové, kteří dali do souvislosti to, co našel pan Masaru Emoto, právě s uspořádáním vodních roztoků. Podle nich tvoří složité struktury, které dostaly jméno "clustery". A tam někde skončily možnosti současné fyziky.
Řada lidí umí změnit chuť vody. Není to nic složitého. Dáte ruce tak, jako byste chtěli obemknout pohár s vodou, necháte je cca 10 cm od poháru, soustředíte se a "cosi" emitujete. Ve většině případů se chuť vody změní - a kdybyste použili nějaká fyzikální měřidla, nic nenaměříte. Voda "vycítí", že například mobilní telefon škodí zdraví, podívejte se na krystal vody ozářené mobilním telefonem.

Vliv vyzařování mobilu

Vliv vyzařování mobilu na vodu. Vlevo jsou pokusné podmínky. Uprostřed krystal vody po ozáření. Na pití nic moc, co říkáte? Vpravo je voda opatřená nápisem láska a vděčnost.
Vliv vyzařování mobilu. Vlevo je snímek pokusu. Uprostřed jsou krystaly vody po ozáření a vpravo to samé, pouze lahvička byla opatřena slovy Láska a vděčnost. Převzato z knihy "Léčivá síla vody od pana Masaru Emoto.

Ku zdraví: Voda léčivá a mrzačená

Na první pohled vidíte, jak velký rozdíl je mezi vodou, která léčí a vodou, která byla zmrzačena. Každý člověk obdařený zdravým rozumem musí pochopitelně zapochybovat o tom, že by voda měla tak velký vliv na zdravotní stav. Což je pochopitelné. Důkaz existuje a opatřil ho rovněž pan Masaru Emoto. Vzal vařenou rýži a rozdělil ji do dvou sklenic. Potom se domluvil s partou dětí a ty denně rýži v jedné sklenici velice chválily a rýži ve druhé sklenici naopak moc nadávaly. Diskriminovaná rýže brzy a ošklivě zaplísnila a ta chválená zůstala pěkně čerstvoučká. Nad tímto zjištěním by se měl zamyslet i člověk obdařený zdravým rozumem.
Voda ale reaguje na vysokofrekvenční elektromagnetické záření i jinak, v mikrovlnce se vaří při 105 stupních Celsia a nabere si slušnou porci energie navíc. Fyzika nevysvětlí, kam ji schovala, ale senzibilové cítí, že získala veliký náboj, který neprospívá zdraví. Dostáváme se takto přímo k poli temné energie, zkráceně pole T.
Mimochodem, co je příčinou toho, že oficiální věda neuznává, zavrhuje a ostouzí všechno, co je spojené s polem T a ze lži ji musela usvědčit až současná astronomie, která se o existenci temné energie přesvědčila? Proč se studiu této energie věnují pouze vzdělaní amatéři? Vysvětlení vede k politice, k současnému uspořádání světa - a není nijak příjemné.
Díky Internetu se můžete dovídat o mnoha nepříjemných pravdách, ale protože jde o vědu, jde nejvíc k věci jedna kniha, autor Johannes Jürgensson, titul Věda bez skrupulí aneb Obchod s fiktivními fakty.
Voda dokáže mnoha způsoby reag ovat jak s elektromagnetickým polem, tak s polem T. Může za to právě clusterová struktura, která má mnoho vlastních rezonančních stavů včetně širokého spektra natočení polarizace. Tím se mění její vnitřní energie (získává náboj) a je tedy schopna přijmout i vydat energii v poli T. To má ale na planetě nastavený normový tvar a voda, která má špatný náboj, tím pádem škodí. A výrazně. Teče, vyzařuje směrem nahoru a vytváří vodní GPZ. Příroda s tím počítá a vodu čistí mokřadní rostliny. Naše čistírny vody ne, ty si s polem T neporadí.
Naše těla jsou složena převážně z vody, toho ostatního je dost málo. Ukazuje se ale, že nemáme dost účinné metabolické schopnosti pro odstranění špatného náboje v poli T. Přispívá k tomu mnoho faktorů, kromě záření obrazovek, wifi a mobilů i nepřírodní strava, přemíra chemie, která není kompatibilní s přírodou, různé formy znečištění, zamoření oceánů plastovým odpadem… tohle všechno se počítá. Trávící orgány jsou v pozici, kdy si neporadí s tím, co si vkládáme do úst a často ukládají to, co nedokáží zpracovat, ve formě nekvalitního zvodnělého tuku.
K tomu perlička, zjišťuje se, že takto ztučnělým lidem klesá IQ. (Objem mozku "civilizovaných" lidí se vůbec povážlivým způsobem zmenšuje a vědci pro to nemají vysvětlení). Voda v našich tělech, opatřená špatným nábojem, ztěžuje a dokonce znemožňuje řadu elektrochemických reakcí… a následuje široké spektrum chorob, lidé se krmí pilulkami a postupně zjišťují, že už se neuzdraví. Tímto způsobem určitě ne.

Vodě se dá pomoci

Stěží ovlivníme nevyhovující technologie čištění vody, ale můžeme pomoci sami sobě. Musíme hledat kvalitní vodu - nebo si ji udělat. V Rakousku pan Grandner vyrábí a prodává léčivou vodu, u nás si ji můžeme vyrobit sami. Přístroje na její výrobu se dnes dají koupit.
Pro zvídavější čtenáře: V poli T se dokáží hromadit škodlivé náboje s kladným potenciálem a když se usadí v těle, je zle. Léčivá voda se (kromě řady jiných parametrů) vyznačuje tím, že její potenciál je záporný a dokáže postupně neutralizovat škodlivé náboje.

Zdroj: http://www.jen-jedno-zdravi.cz/voda-je-zivot-a-zdravi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maternity evening wear | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:57 | Reagovat

A. You are too little to smoke.
http://www.caredresses.org/

2 mother wedding gowns | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:27 | Reagovat

Q. Why did the teacher write the lesson on the windows?
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama