Američtí vysokoškoláci odmítají povinné očkování, školy zažívají exodus

19. července 2012 v 23:14 | Viktor Stropek |  Zdraví

Američtí vysokoškoláci odmítají povinné očkování, školy zažívají exodus

Infowars mluvily s alarmistou na vysoké pozici v Austin Community College, který prozradil, že počty nově nastupujících studentů klesají, v důsledku toho, že studenti se odmítají podrobit očkování, u kterého je jim říkáno, že je povinné a nezbytné, aby mohli školu navštěvovat.
Stovky tříd zrušeny, protože ACC přišla o 10,000 studentů
Infowars mluvily s alarmistou na vysoké pozici v Austin Community College, který prozradil, že počty nově nastupujících studentů klesají, v důsledku toho, že studenti se odmítají podrobit očkování, u kterého je jim říkáno, že je povinné, aby mohli školu navštěvovat.
Správce ACC Alexi Jonesovi řekl, že asi 10,000 studentů odmítlo nastoupit, protože se odmítají nechat očkovat. Ačkoliv jsou k dispozici výjimky z náboženských důvodů nebo osobních námitek, zdroj z ACC řekl, že studenti získali dojem, že očkování je povinné.
Skutečně, školní orgány studentům lžou a říkají jim, že jim bude odmítnuto přijetí, pokud ne nenechají napíchat, uvedl zdroj. To vedlo od ledna k obrovskému 15% propadu u nově nastupujících studentů a donutilo to ACC zrušit 500 tříd jen v příštím semestru.
Když byli studenti dotázáni, proč odchází nebo odmítají nastoupit, převážná část z nich uvedla jako důvod agresivní očkovací politiku této instituce. Podle správce dochází k podobnému vzoru odchodů, kvůli tomu, že se studenti staví proti vakcínám, v celé zemi.
Jeden zdroj si nepřál být jmenován, ale vyjádřil své přání informovat veřejnost o faktu, že situace se změnila pro Austin Community College, která je druhou největší institucí vyššího vzdělávání ve středním Texasu, na velkou krizi.
Je to dalším příkladem toho, jak hrabivost farmaceutického průmyslu, v honbě za ziskem plynoucím ze stále většího počtu vakcín nuceným dětem a mladým lidem, skutečně ničí celou oblast ekonomiky. Tento proces vykazuje jisté podobnosti s tím, jak byl zdecimován turistický průmysl agresivními, invazivními a nesmyslnými bezpečnostními opatřeními, namířenými proti turistům, ze strany TSA a dalších vládních agentur, opatření, která v ušlých příjmech stála asi 600 miliard dolarů.
Obavy ohledně nebezpečnosti vakcín v posledních letech rostly neustále. Výzkum mínění v oblasti zdraví provedený Thomson Reuters-NPR v září 2011 zjistil, že jeden ze čtyř Američanů věří, že vakcíny jsou nebezpečné. Zpráva Washington Post z r. 2009 zjistila, že vysokoškolští studenti odmítli vakcínu H1N1 proto, že považovali tuto virovou hrozbu za médii vymyšlenou senzaci.

překlad Osud 2012

Zdroj: http://www.osud.cz/americti-vysokoskolaci-odmitaji-povinne-ockovani-skoly-zazivaji-exodus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 long sleeve bridal dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:45 | Reagovat

Q. Which is the longest word in the dictionary?
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama