Nevídané: Za niekoľko dní bez rakoviny?

10. června 2012 v 1:21 | Viktor Stropek |  Zdraví

Nevídané: Za niekoľko dní bez rakoviny?

Publikované dňa 13 Marec 2012.

Konec zhoubné rakoviny! - určeno pro všechny pacienty
Dobrý den všem,
jsem přesvědčen, že člověk by měl znát své tělo a způsob jak se o něho zodpovědně starat a jak jej i účinně ochraňovat.
Poté co můj blízký příbuzný byl operován s rakovinou tl. střeva jsem začal intenzivně pátrat po způsobu léčby této zhoubné choroby, která by bezpečně a jistě zahubila tento nevítaný organismus v lidském těle. Náhodou jsem objevil naprosto fantastickou možnost rychlé a zcela bezbolestné léčby rakoviny všech druhů a to jednoduchou a dostupnou cestou pro všechny pacienty.
Italský doktor onkolog Dr. Simoncini (na obr.) (www.curenaturalicancro.com) s úspěchem již řadu let používá pro úplné vyléčení pacientů a tedy zahubení rakoviny v lidském těle jedlou sodu (soda bicarbona), která již po několika dnech či týdnech užívání prokazatelně bezezbytku umoří a zcela zahubí veškeré rakovinové nádory v lidském těle. Je to dáno faktem, že rakovina - jinak pandemická houba či plíseň rodu Candida, obecně miluje kyselé prostředí a v něm také prosperuje a hojně bují, naopak zásadité prostředí jí moří a ničí.
Doktor Simoncini jednoznačně označil rakovinu za parazitickou houbu, která nejprve kolonizuje hostitelský organizmus oslabením jeho imunity dále se vyvíjí a vytváří v těle nádory (tumory). Všechny nádory a nálezy rakoviny v těle mají bílou barvu (na obr.), tedy nikoliv barvu tělesné tekutiny-krve jako ostatní přirozené lidské tkáně. Jedná se tedy o parazitickou houbu nejobecněji rodu Candida albicans, které svědčí především kyselé prostředí a její progrese a přežití může být jednoduše úplně potlačeno zásaditou látkou v těle, tak, že pacienta s rakovinou dostaneme do zásaditého pH stavu jeho tělesné konstituce.
A právě soda bicarbona (na obr.) s rakovinou takto zatočit dokáže, jsou doloženy a vědecky prokázány mnohé případy vyléčení a je možné je shlédnout na YouTube, tedy příklady "zázračného" úplného vyléčení těžkých rakovinových nádorů po pouhém užívání obyčejné jedlé sody - a to dvou až tří nápojů denně po jedné až dvou lžičkách sody s vodou a lžičkou melasy, vyléčení z rakoviny proběhlo za pouhých několik dní!!! (Viz internet odkaz níže).
Mimo jiné dalším velkým bojovníkem proti rakovině je vědeckými výzkumy prokázaný účinek vitamínu B17, který se nachází například v jadérkách jablek nebo v pšeničných travách, viz odkaz níže.
Proto máte-li v okolí někoho s tímto postižením a s prokázanou diagnózou rakovinového nádoru jakéhokoliv stupně a jakkoliv beznadějného rozsahu, neváhejte v zájmu jeho vyléčení a záchrany jeho života použít tento účinný prostředek, nejlépe samozřejmě pod lékařským dohledem, na zahubení rakoviny v těle a tak úplné záchrany nemocného a to bez chemoterapie či ozařování nebo i chirurgického zákroku!!!
Rád bych, aby zde bylo chápáno, že tento článek není prvotně a v ničem zaměřen proti moderní vědě a jejím technickým metodám léčby rakoviny, nicméně pravdou zůstává, že současná medicinální praxe nechce příliš naslouchat zjevným důkazům o této jednoduché a velmi účinné léčbě rakoviny pomocí jedlé sody, jako by pod rouškou omámení ze své technologické dovednosti nebo snad z obav z chování velkých farmaceutických oligarchií?!! Ať je tomu jakkoliv, jde zde především o naše zdraví a né o prestiž či kariéru nebo případně o honosné výnosy lékárenských společností a my se tak tedy můžeme svobodně podílet na prostém zázraku svého vyléčení. Vždyť právo na informaci o léku a na léčbu, která uzdravuje má každý z nás bez výjimky a neměla by tato skutečnost být nikomu zamlčena.
Přeposílám tedy všem níže odkazy na důkazy a videa a na internetové stránky, které pojednávají o tomto způsobu léčby rakoviny a současně prosím a žádám všechny lidi, kteří mají v sobě čest a úctu k životu, aby zaslali a rozšířili tyto životně důležité informace co nejvíce lidem a známým tak, aby bolest, pláč a beznaděj mohly konečně ustoupit z lidských životů a zase jednou mohla zářit lidská naděje, radost a prosté štěstí.
S přáním brzkého vyléčení a všeho dobrého
v Praze dne 14.11.2011
"Věnováno všem těm, kteří onemocněli touto smrtící chorobou".
Odkazy na internetové stránky:
▪ TV beseda s doktorem T.Simoncinim, kde hovoří o povaze rakovinového nádoru a jeho bujení a současně o jeho léčbě:
Cancer and sodium bicarbonate - Dr.T.Simoncini -
▪ a jeho kniha: Cancer is a fungus (Rakovina je houba) -http://www.cancerisafungus.com/cancer- therapy-prologue.php
Dr. Tullio Simoncini
▪ Video: Rakovina - zakázané léky -
▪ Candida rakovina a NaHCO3. Souhrn léčby hydrogenuhličitanem sodným -
▪ Every cancer can be cured in weeks / Každá rakovina může být vyléčena během jednoho týdne -http://www.youtube.com/watch?v=4Ed7WmIEJYU&feature=related
. Muž, který se vyléčil z rakoviny prostaty IV. stupně za několik dní
užíváním jedlé sody: BAKING SODA Kills CANCER,2of2 Matches NC Dr 30years ago.Cured his CANCER 5 days -
▪ kniha z r.2011 pojednávající o vlivu a vlastnostech vitamínu B17: Svět bez rakoviny - Příběh vitaminu B17. -
▪ Strava v boji s rakovinou:
Top Ten Cancer Fighting Foods. -
▪ Jak vzniká a vyvíjí se rakovina: How cancer develops. -


zdroj: http://www.magnificat.sk/2012/03/nevidane-za-niekolko-dni-bez-rakoviny/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cheap replica watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:13 | Reagovat

Q. Why don't they serve chocolate in prison?
http://www.shouldwatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama