Až skončí dluhová krize

5. června 2012 v 15:19 | Viktor Stropek |  Ekonomika
Až skončí dluhová krize
Rubrika: Společnost (29.03.2012, 723 přečtení)
Zdá se, že pan ministr financí je jaksi mimo realitu, sledoval jsem jej v otázkách Václava Moravce. Na Holešovskou výzvu, která vznikla na základě nespokojenosti občanů se současnou vládou A TO PRÁVEM, reagoval slovy, že Hitler také toužil po světovládě. Je nepochopitelné, jak může srovnávat nespokojené občany s Hitlerem jen proto, že vytvořili iniciativu, která usiluje o reformu politiky a ekonomiky v České republice. Pokud mu vůbec došlo, že urazil spoluobčany, kteří z převážné většiny pracují za třetinovou mzdu oproti evropskému průměru při stejně vysokých a často vyšších cenách všeho, co je na trhu, a při mnohem nižší kvalitě, zejména potravin, a odvádí daně, aby si on a jeho přátelé mohli dobře žít za desetinásobný a vyšší plat, který si bez zardění sami určili.

Přesto, že p. Kalousek není zcela zdráv, si myslím, že by bylo slušné, aby se za tento neadekvátní výrok omluvil nejen iniciátorům HV ale všem občanům s tím, že se z přepracovanosti unáhlil. Proč si dovoluji říci, že p. Kalousek není zcela zdráv a je přepracovaný?

Nejsem určitě sám, kdo si všiml velkého třesu rukou, když si ve studiu naléval vodu, což před rokem ještě nebylo - určitě to nebylo tak výrazné, aby to bylo vidět na televizní obrazovce. Pan ministr asi neví, že má zaděláno na infarkt. Nemám ho vůbec rád a určitě o to ani nestojí, ale pokud chce ještě nějaký rok žít, měl by mít tolik rozumu, aby se poradil s lékaři a vzal si měsíc zdravotní dovolené. Nemusí mít obavy, on nebude marodit za 7, 8, tisíc a mnoho spoluobčanů v přípdě pracovní neschopnosti dostane něco kolem 5 tisíc, avšak pan Kalousek bude brát 100% platu ministra, tak škodný nebude, za to se dá slušně žít, i kdyby bylo DPH 50%, kdežto zaměstnancům s platem nižším než průměr se složitě a těžko žije i bez zvyšování DPH.

Nechápu, jak vláda se svými represivními složkami může trpět hanebnou nezákonnost, viz odkaz. Pokud na tom sami politici neprofitují

Bez radosti konstatuji, že se potvrzuje téměř vše, co jsem k dění v politice i ekonomice v posledních letech napsal, i to, že finanční krize - a je zcela vedlejší, zda je nazývána dluhová či jinak - byla plánovaná s cílem ovládnout každý stát, každého jednotlivce. Tento stav bude končit finančním kolapsem - zhroucením světové ekonomiky, odčerpáním všech peněz a cenností občanům, především zlata, stříbra případně drahých kamenů. Je naplánovaná jednotná světová měna, kterou budou zcela ovládat Rockefellerové a několik dalších majitelů bank, později se přejde ke snížení světové populace o 2/3, zbylí dostanou čipy - o tom jsem psal již dříve. O tom, že zabavení zlata občanům není chiméra, čtěte na Aktuálně.cz

Portugalsko se letos stane dalším Řeckem, varuje analytik. Do konce letošního roku se Portugalsko dostane do stejné dluhové krize jako Řecko. Další země bude potřebovat půjčku, je v dluhové pasti a další země jsou ohroženy podobně. Evropská banka tiskne peníze v hodnotě mnoha miliard eur, to zákonitě povede k roztočení inflační spirály s nedozírnými důsledky, které vyvrcholí jednou ze dvou možností: zhroucením peněžního sytému tak, jak jej známe.

Až skončí dluhová krize, nový světový pořádek prý nastolí Čína. Výsledkem současné dluhové krize ve vyspělých zemích bude podle britského ekonoma Phillipa Coggana zcela nový mezinárodní politický a ekonomický systém. Jeho povahu si přitom bude diktovat největší světový věřitel, kterým je v současnosti Čína. Coggan to uvedl v rozhovoru s časopisem IMF Survey, který vydává Mezinárodní měnový fond (MMF).

Myslíte si, že ti, co usilují o světovládu, budou nečině, přihlížet? I tady je velká pravděpodobnost, že je to v plánech světovládné kliky. Poštvou dva světy proti sobě do války, a tak snadno budou zlikvidovány ony 2/3 světové populace. To prosím zaznělo v Americkém kongresu v roce 2002, cituji: Musíme použít všechny dostupné prostředky k regulaci lidské populace. V roce 1998 - přejato z amerického tisku - jiný kongresman prohlásil: Amerika si musí nepřítele nalézt stůj ci stůj. Kola zbrojního průmyslu se nesmí zastavit.

A mně někteří z vás píšete, že straším válkou - pouze proto, že podávám informace. A zavíráte oči před skutečnými strůjci lidského utrpení. To jste tak hloupí a myslíte si, že když zavřete před zlem oči, pomodlíte se třikrát zdrávas, že se vám zlo vyhne? Nikdo zvicí tam někde na nebesích vám nepomůže, o tom se přesvědčily milony obětí válečného běsněni v lidské historii, dokonce církve samy hnaly lidi na válečná jatka proti sobě jen proto, že ti druzí vyznávali jiného boha a každé náboženství dodnes tvrdí: NÁŠ BŮH JE JEDINÝ TEN PRAVÝ. Ono se ve jménu boha v podstatě válčí a zabíjí dodnes, muslimští radikálové neustále vykřikují slova o boží válce. Pochopte konečně, že jde jen o nadvládu jednoho náboženství nad druhým a jeho likvidaci - je to snaha o ovládnutí světa a bezpracný pohodlný život v nadbytku vítězné skupiny kněží, o nic jiného nejde. Ve výsledku pro vás bude jedno, které náboženství ovládne svět. Vy mu budete stále pouze sloužit a pro něj i zabíjet a můžete být sami zabiti, když kněží rozkážou, protože to je boží přání - rozkaz a tomu nelze odporovat.

Podívejte se konečně pravdě do očí, jste pouhými sluhy mocných a je jedno, zda je to církevní nebo světská moc, semele vás stejně jako mne a každého jiného, jediný rozdíl bude v tom, že vás to zaskočí nevědoucí.


Vladimír Berossos
http://berossos.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lace v neck wedding dress | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:35 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama