Gerald Celente: 12 hlavních trendů roku 2012

9. dubna 2012 v 7:57 | Viktor Stropek |  co se dějě v trávě?
Gerald Celente: 12 hlavních trendů roku 2012
Gerald Celente: 12 hlavních trendů roku 2012
Gerald Celente je ředitelem Institutu pro výzkum trendů, publicista a vydavatel časopisu The Trends Journal. Předpovídá trendy od roku 1980.
29.12.2011 19:25:44 Pravdu.cz heartblue Ostatní kategorie
Držte si klobouky, peněženky a přemýšlejte.

Po rušném roce 2011, v němž se uskutečnila řada trendů, které jsme předpověděli, upozorňujeme na to, že nadcházející rok 2012 bude ještě náročnější.

Na obzoru vidíme jeden obrovský trend. A předpovídáme, že pokud udeří, pocítí to lidé na celém světě. Bude to skutečný šok a není to nadsázka.

1. Ekonomický výjimečný stav: Vzhledem k současným ekonomickým a geopolitickým poměrům, centrální banky a světové vlády již mají plány na vyhlášení ekonomického výjimečného stavu…s možností, že bude následovat vojenský výjimečný stav.

2. Válečné pole Amerika:

jediným tahem prezidentského pera byla přepsána původní verze federálního zákona "National Defense Authorization Act", který nyní umožňuje prezidentskému úřadu, aby jednal jako soudce, porota i kat. Občané, vítejte na "bitevním poli Amerika".

3. Invaze "Occupy": před 15 lety předpověděl Gerald Celente ve své knize Trends 2000, že Wall Street postihnou začátkem milénia vleklé protesty a rozšíří se po celých Spojených státech. Protesty "Occupy" jsou tady a nic podobného historie dosud nezaznamenala.

4. Čas vrcholu: Finanční domeček z karet se hroutí a v roce 2012 dosáhnou vrcholu mnohé dlouhodobé socioekonomické a geopolitické trendy, které Celente předpověděl. Některé skončí velkým třeskem a jiné méně dramaticky…, ale rovněž budou mít důsledky. Jste na to připraveni? A co se bude dít dál?

5. Technokratický puč: "Demokracie je mrtvá; ať žije technokracie!" Dva bleskové převraty v Řecku a v Itálii instalovaly dvě nevolené figury do čela státu. Zatím nikdo v oficiálních médiích nenazývá toto sloučení státu a moci korporací jejím skutečným jménem: fašismus, ani nenazývají tyto "technokraty" jejich správným jménem: bankéři! Je možné zachránit loď bez kormidla tím, že si technokrat dá na hlavu helmu?

6. Repatriace! Repatriace!: Malá, ale finančně a politicky mocná skupina se rozhodla rozprodat svět v globalizaci a bude tu velké, spojené a koordinované občanské hnutí, které bude proti. "Repatriace! Repatriace!" bude povzbuzovat tvořivé instinkty mnoha lidí stojících proti represivním multinacionálním monopolům.

7. Obsese rozkladu: Větry politických změn foukají z Tuniska do Ruska a všude, co je mezi tím. Otevírají okno příležitosti prostřednictvím dosud nepředstavitelných politických možností, které jsou nyní k dispozici: radikální decentralizace, internetová přímá demokracie, odtržení a dokonce také mírové rozpuštění národů. Přichází nový světový ne-řád.

8. Bezpečné přístavy: Jak se stávají příznaky skrytého ekonomického a společenského kolapsu stále zřetelnějšími, armády lidí, kteří chtějí přežít nové milénium, přemýšlejí o nových metodách nebo o nich začnou přemýšlet a hledat cesty k úniku ze závěrečného chaosu. Ti, kteří jsou "v obraze", pracují s plánem Geralda Celenta: Gold, Guns and Getaway. (Zlato, zbraně a útěk). Kam odejít? Co dělat? Top Trends 2012 (Hlavní trendy 2012) budou průvodcem na této cestě.

9. Velký bratr na internetu: Nadcházející rok bude začátek konce svobody internetu: bitva mezi vládami a lidmi. Vlády navrhnou legislativu pro novou "ověřovací technologii", která bude vyžadovat od uživatelů internetu, aby měli jakýsi ekvivalent řidičského průkazu nebo zdravotní průkazky pro pohyb v kyberprostoru. Pro většinu lidí to bude znamenat další okleštění jejich svobody a další vládní kontrolu.

10. Přímá demokracie proti falešné demokracii: Po celém světě dávají rozčilení lidé najevo, že jsou znechuceni "běžnou politikou", a chtějí změnu. Vlády, ve všech svých formách - demokracie, autokracie, monarchie, socialismus, komunismus - prostě nefungují. Jediné životaschopné řešení je vzít hlas z rukou politických stran a institucionalizovat přímou demokracii. Když to funguje ve Švýcarsku, proč by to nemohlo fungovat jinde?

11. Alternativní energie 2012: Ve stínu mračna z Fukušimy existuje palivo, které je určitě bezpečnější než uran a technologie malých, standardizovaných, přenosných reaktorů, které šetří náklady i čas na výstavbu. Krom toho existují desítky rozvíjených projektů, které zkoumají možnost vytvořit čistější, konkurenceschopná tekutá paliva, extrahovaná z přírodních zdrojů. Začněte se loučit s konvenčními tekutými pohonnými hmotami!

12. Uchovejte si styl: V pochmurném roce 2012 a v letech následujících bude "dostupné vylepšování" řídit a inspirovat výrobky, módu, hudbu, umění a zábavu na všech úrovních. Obchod by se měl moudře probudit a povzbudit spící vzpomínky na kvalitu dávných časů.

22.12. 2011

Gerald Celente je zakladatel a ředitel Institutu pro výzkum trendů (The Trends Research Institute), autor Trends 2000 a Trend Tracking (Warner Books), a vydavatel časopisu The Trends Journal. Předpovídá trendy od roku 1980.

Zdroj: http://pravdu.cz/2012/gerald-celente-12-hlavnich-trendu-roku-2012
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mother of bride dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:44 | Reagovat
2 cheap vintage dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:32 | Reagovat

Why didnt I find this post earlier? Keep up the good work!.
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama