V.Havla do prezidentského křesla dosadila CIA ...

4. března 2012 v 18:26 | Viktor Stropek |  co se dějě v trávě?
V.Havla do prezidentského křesla dosadila CIA ...

Rok 1989 jsem prožíval jako student VŠ v Praze, aktivně jsem se účastnil demonstrací, vozil jsem materiály do severních Čech a věřil jsem tomu, že skutečně probíhá revoluce. Prý sametová. Dnes konstatuji, že má důvěra a víra byla zklamána, a tehdejší převrat nazývám narozdíl od mainstreamu revolucí UKRADENOU !

Dnes je již veřejným tajemstvím, že listopadový převrat v roce 1989 byl řízen přímo složkami StB, že Václav Havel vyměnil své zvolení do prezidentského řesla za absolutní beztrestnost pro nomenklaturní kádry KSČ a vysoce postavené členy StB, a umožnil jim získat z majetku státu obrovské majetky, protože to byli právě tito prominenti, kteří první měli informace o tom, co je kde možno výhodně koupit "za babku", nebo rovnou a přímo ukrást. Majetkem SSM a KSČ počínaje a průmyslovými či zemědělskými podniky konče. Proto je mnoho stávajících milioářů a miliardářů z rodin bývalých vysoce postavených komunistů, StBáků, a z okolí jejich kamarádů.

I Václav Havel sám společně s Karlem Schwarzenbergem ( tehdejším kancléřem ) si za odměnu mohli nahrabat a právě jim dvěma bylo umožněno získat zpět majetek, který byl jejich rodinám zabaven dávno před rokem 1948- ergo mnohem dříve, než kam mohly maximálně zasahovat restituce pro obyčejné smrtelníky.

Zároveň se stále častěji objevují informace a svědectví o tom, co vlastně vzniku ukradené revoluce předcházelo, a jak a proč se do jejího vedení, či jak se jejími tvářemi stali konkrétní osoby- třeba právě Václav Havel.

Jedním z takových svědectví je třeba rozhovor s bývalým špionem Karlem Köcherem, jehož přepis najdete zde: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1504-svedectvi-spiona-ucinit-havla-znameho-a-pak-prezidentem-tuto-operaci-ridil-dustojnik-cia-pavel-tigrid.aspx

Samotného mne překvapila informace o tom, že celou akci měl v kompetenci a pod dohledem Pavel Tigrid, jehož jsem si ( narozdíl od V.Havla ) vážil, a považoval jsem ho za slušného člověka. Jeho práce pro CIA ho v mých očích velmi zdiskreditovala. Bohužel, plán a cíl CIA byl naplněn, a V.Havel se stal vrchním škodičem proti zájmům vlastní země a vlastního národa.

Jako protiváhu k budovanému kultu osobnosti V.Havla považuji za velmi důležité, ba naprosto nezbytné informovat veřejnost o všech utajovaných stránkách a skutečnostech jeho života, o svědectvích jeho bývalých přátel a spolupracovníků, kteří narozdíl od Havla byli téměř zapomenuti a odsunuti na vedlejší kolej. Proto předkládám i odkazy na další články zabývající se kontroverzními činy a názory V.Havla od dalších autorů:

http://www.reformy.cz/zpravy/adam-bartos-o-havlovi-odpoved-pavlu-kohoutovi/

http://www.analyza.wz.cz/

http://www.zvedavec.org/komentare/2011/02/4201-novy-svetovy-rad-a-jeho-cesti-protagoniste.htm

http://www.szcpv.org/07/havel.html

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8682-havlova-ztrata-pameti-o-jeho-spolupraci-s-komunisty-aneb-pravda-o-predani-moci-13-prosince-1989.aspx

http://www.reformy.cz/zpravy/havluv-rimsky-klub-lidstvo-zachrani-jen-svetova-diktatura/Kolik dalších "Havlů" nebo jeho pohrobků - potenciálních vlastizrádců tu v ČR ještě pobíhá ? Stačí se podívat na kandidáty na prezidenta a vidím jich hned několik ... Fischer ( pravděpodobně člen skupiny Bilderberg ), Švejnar (člen skupiny Bilderberg ), Schwarzenberg ( člen skupiny Bilderberg ) ..... skutečně Vám není divné, že tři tolik- vlastně nejvíce protěžovaní kandidáti mají tak úzké vztahy k Bilderbergu ?originál článku jako vždy na soukromém webu zde: http://politika-zdraveho-rozumu.webnode.cz/news/v-havla-do-prezidentskeho-kresla-dosadila-cia-/
Marek Vokšay|pondělí 13. únor 2012 11:45|karma článku: 29,46|přečteno: 1767 x

Zdroj:http://voksay.blog.idnes.cz/c/246195/VHavla-do-prezidentskeho-kresla-dosadila-CIA.html#t2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 black and white flower girl dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:15 | Reagovat

Q. Why did the belt go to jail?
http://www.queweddingdresses.org/

2 wedding dress bridesmaid dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:53 | Reagovat

Clearly your open minded and receptive to other ideas. Many people in the online community are a little more totalitarian. im gonna bookmark ur site ;D Of courseC and I probably shouldnt even have to say thisC people are free to run their own websites as they see fit. But I get the highest value from blogs where either the authors writing is so outstanding that the lack of comments isnt material a combination of good writing and good comments.
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama