Trapná a směšná justice v ČR, a špatné zákony ....

4. března 2012 v 18:21 | Viktor Stropek |  co se dějě v trávě?
Trapná a směšná justice v ČR, a špatné zákony ....

Opravdu nelze jinak komentovat to, co se v tomto státě děje. Vše nasvědčuje tomu, že stačí, aby se člověk stal členem tzv. etablované ( čti "parlamentní" ) strany, a je naprosto nepostižitelný ať provede jakoukoli lumpárnu, případně když už nelze jinak má jistotu, že mu hrozí naprosto směšný trest.

Na následujícm obrázku máte naprosto krásný příklad toho, co a za jaký čin hrozí "normálnímu" občanu a jako protiklad co hrozí a jak byl potrestán zkorumpovaný, ale "etablovaný" politik byť za způsobenou škodu v řádu desítek milionů :


Zopakujme si komentáře :

1) Senátor za prokázané přijetí úplatku 40 milionů, byl odsouzen k PODMÍNĚNÉMU TRESTU 2 LET a POKUTĚ 5 MILIONŮ KČ a to ještě nikde není uvedeno, jestli mu ten úplatek byl zabaven. 35 milionů doma a podmínka .... to by byl majstrštyk ze strany obhájce i soudce !!!

2) Žena, která si sama prodloužila neschopenku o 2 dny může být odsouzena AŽ NA 3 ROKY NEPODMÍNĚNĚ

Nad společenskou nebezpečností obou případů se zamyslete milí čtenáři sami.

Tak obrovský nepoměr v trestních sazbách a hlavně naprosto směšná "výše" trestu v případě zkorumpovaného exsenátora za ODS A.Nováka .... to se opravdu může stát jen v našem Česko-Absurdistánu !!! A plky o "nezávislé" Justici pak působí ve světle takových rozsudků opravdu směšně !originál článku jako vždy na webu zde: http://politika-zdraveho-rozumu.webnode.cz/news/trapna-a-smesna-justice-v-cr-a-spatne-zakony-/Marek Vokšay|čtvrtek 26. leden 2012 13:53|karma článku: 36,23|přečteno: 1605 x

Zdroj: http://voksay.blog.idnes.cz/c/243104/Trapna-a-smesna-justice-v-CR-a-spatne-zakony.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama