Máte slovo: Stoupající cena potravin

17. března 2012 v 6:27 | Viktor Stropek

Máte slovo s M. Jílkovou: Stoupající cena Potravin


Máte slovo s M. JílkovouMáte slovo s M. JílkovouMáte slovo s M. JílkovouMáte slovo s M. Jílkovou
V přímém přenosu bude moderátorka Michaela Jílková se svými hosty diskutovat na téma, zda se budou stále zvedat ceny potravin, kdo na na nich nejvíc vydělává a zda někdo myslí na spotřebitele jak z hlediska ceny, tak kvality.


V souvislosti se zvýšením DPH vzrostly i ceny potravin, bez kterých se nikdo z nás neobejde. Samotné ceny potravinářských komodit v posledních měsících vzrostly a zároveň se zvyšuje cena dalších vstupů. Takže prvovýrobci mají stále vyšší vstupní náklady, ale zdražování potravin tlačí dolů obchodní řetězce. Napjaté vztahy mezi výrobci a obchodníky vrcholí. Někteří výrobci se dokonce rozhodli, že přestanou dodávat své zboží do obchodních řetězců. Kdo první ustoupí, kdo nabídne ústupek - výrobci, nebo prodejci? Nebo to odnese jen zákazník? A chce vůbec zákazník kvalitu, nebo se zajímá jen o nízkou cenu? Pokud budou zákazníci stále kupovat nekvalitní potraviny, obchod je bude pořád nabízet. Čeští zemědělci varují, že ceny potravin půjdou prudce nahoru.

Přehrát video:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo/212563230800007-mate-slovo-s-m-jilkovou/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 red bottoms shoes | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:42 | Reagovat

Clearly your open minded and receptive to other ideas. Many people in the online community are a little more totalitarian. im gonna bookmark ur site ;D Of courseC and I probably shouldnt even have to say thisC people are free to run their own websites as they see fit. But I get the highest value from blogs where either the authors writing is so outstanding that the lack of comments isnt material a combination of good writing and good comments.
http://www.shoesfloor.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama