Pravdu nechtějí, chtějí zábavu.

19. února 2012 v 0:26 | Viktor Stropek |  Komenty, názory, úvahy
Myšlenka dne, ... Dala by se více rozvinout, je šitá tak trochu horkou jehlou ale podstata je myslím zachycena. Původně byla psána jako reakce na článek Zábava s.r.o. který zde také najdete, sekce média.

---------------------------------------------------------------------------------------
Lidi dnes nezajímá pravda, chtějí zábavu ... zábavu za jakoukoli cenu, nechtějí přemýšlet o tom proč je krize, nezajímá je jak a kde se berou peníze, jak tenhle systém funguje a že je postaven špatně od základů.... chtějí jen zábavu. Myslím že v dnešním světě existují 3 kategorie lidí.

1typ: Je u moci a tvoří podmínky pro ostatní, zároveň s touto činností využívá veškerých výhod aby se obohatil. Manipuluje informace, ovlivňuje média.

2typ: Vyvolení, znají pravdu, vystoupili z Matrixu a snaží se upozornit ostatní na nepravosti na tomto světě. Zvláštní znak: Umí přemýšlet a dát si 1+1 dohromady, což se nehodí do krámu lidem u moci ani růžovozahraďákům <(viz níže). Vědí jak žít lépe, vědí co je špatně i co udělat jinak aby svět byl opravdu svobodný. Nehlasovali pro vstup do EU. Nevýhoda: K radosti lidí u moci, je jich tak malý počet že nemají naprosto šanci něco změnit. Jejich pravdivé informace jsou zesměšňovány lidmi u moci.

Typ3: Růžovozahraďáci: Absolutní závislost na médiích která jsou ovládána lidmi u moci. Informace které nepochází z těchto médií řadí do kategorie konspirací nebo nesmyslů. Jiným informacím než z médií nevěří. Zvláštní znak: Důležité informace kdy by se museli zamyslet nad jejich dalším dopadem je nezajímají. Nechtějí znát pravdu. Chtějí mít svůj malý kousek světa tak jak je. Tuší že je něco za oponou ale tak moc se toho bojí že to nechtějí vědět, protože by to změnilo jejich pohodlný způsob života a museli by začít přemýšlet. Výhoda: Je jich obrovský počet, až 80 procent populace.

Časem bych mohl doplnit ještě čtvrtou kategorii, těm říkám - Probuzení, Tuhle kategorii moc rád vidím, to jsou původní růžovozahraďáci kteří díky neúnavné práci Vyvolených dospěli do stádia kdy je pravda začala přinejmenším zajímat, pokud ji sami aktivně nevyhledávají.Jak říkám, horkou jehlou, budu rád když zde uveřejníte také svůj názor.

Autor: Wiky
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 -bad-boy | 12. července 2012 v 16:22 | Reagovat

Děkuji!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama