Na Evropské směrnice těšíme se velice

17. února 2012 v 5:16 | Viktor Stropek |  Ekonomika
Wiky: Lidé kteří jste v referendu hlasovali pro vstup do tohodle bordelu .... přeju vám smrt smrťoucí ...

---------------------------------------------------

Na Evropské směrnice těšíme se velice....Nigel Farage často stojí s rozumnými argumenty osamocen.


Měli bychom poděkovat všem europoslancům, že jsou tak starostliví a že mají na paměti v první řadě naše zdraví. O něj jde především, proto schvaluje EU tak kvalitní směrnice, jako je dnes hodně kritizované nařízení, které zakazuje pořádat tradiční českou zabijačku. To proto, abychom se při konzumaci domácích potravin neotrávili a byla zajištěná hygiena provozu, se musí potraviny prodávat pouze od certifikovaných výrobců. A takový europapír určitě něco stojí. Co taky zůstává nad tím vším stát je rozum...

Unie je producentem stovek směrnic a nařízení, které mají dopad na naši republiku. Při poohlédnutí do minulosti to pak může vypadat nějak takto:

Směrnice a regulace EU zlikvidovaly zemědělskou a živočišnou výrobu, která byla velice kvalitní, ale za takových podmínek nemohla zkrátka dál fungovat. To směrnice a tarify EU způsobily, že zemědělská výroba se dnes nevyplatí. Zchátralé zemědělské objekty vyrabovali šrotaři a železáři načerno a půda se za nejasných podmínek dostala do rukou spekulantů, kteří ji přeprodali dál a dnes na těchto plochách můžeme najít solární panely, golfová hřiště, tenisové kurty atd. To směrnice EU a lajdáctví našich poslanců stály za nekontrolovaným šířením obchodních řetězců, což vedlo k likvidaci spousty drobných živnostníků.

Jak hluboce klesla kvalita potravin se dá krásně ukázat třeba na Nugetě. Pamatujete si tu starou arašídovou Nugetu? Ještě teď se mi sbíhají sliny, prostě boží chuťový zážitek a dnešní Nugeta? Fuj...

S výčtem všech euronesmyslů bychom mohli pokračovat do aleluja ale díky schválené Lisabonské smlouvě s tím nemůžeme dělat téměř nic. Naši poslanci musí toto rozhodnutí Bruselu akceptovat ať je to sebevětší hovadina. Jestli to s takovou půjde dál, tak za chvíli EU vydá novou směrnici že obloha je zelená a my budeme muset dětem říkat, že i když je travička jiná než nebíčko, obojí je zelené. Úředníci v Bruselu zřejmě nemají na práci nic lepšího, než pouštět do Evropy jednu bombu za druhou.

Skuteční teroristi nejsou muslimové ale politici. Ať už domácí nebo ti mezinárodní. Kdo stojí za dnešní situací, které čelíme? Přece politici, ti samí politici co mají dnes hledat cestu ven z toho co natropili. Sebranka bezpáteřních lidí kde je polovina vyčůraná a ta druhá zřejmě totálně blbá. Jen několik jedinců tam umí používat mozek.

Jedním z nich je i Nigel Farage, britský europoslanec který ostře kritizuje politiku Bruselu. Bohužel jakkoli jsou jeho projevy pravdivé, stojí proti zmiňovanému publiku o samotě. V EU se hlásá jednotný názor, nepřipouští se alternativy, prostě a striktně se něco nařídí a úřady to budou hlídat. Byrokracie bez špetky prostoru pro diskusi. To je ta nová globální demokracie jestli to chápu správně, tak to se máme na co těšit.

Po zákazu zabíjaček přijde zákaz prodeje doma vypěstovaného ovoce a zeleniny. Co kdyby tam byla nějaká ošklivá housenka, že jo? To v supermarketu je vše tak prosáknuté chemikáliemi, že ovoce je opticky naprosto dokonalé, ale chuťově má třeba kupovaná broskev k té domácí hodně, opravdu hodně daleko.

U té kupované chybí sladkost, šťáva a mnohdy i ten zbytek chuti, co by za něco stál. U domácí broskve dá člověk za pravdu legendám o tom, že broskve spolu s jahodami ukradli lidé bohům z Olympu. Kdyby ti se zakousli do broskve z Tesca, jejich hněv by zatřásl světem.

Jací to mohli být vládci se můžeme dočíst ve starověkých bájích, které se dochovaly. Byli taky panovační, pyšní, holdovali blahobytu ale v porovnání s těmi dnešními vládci byli zlatí. Neožebračovali tolik svůj lid ani tolik nelhali. Jo zato dnes cokoli vyjde z úst veřejného představitele je automaticky možné považovat za lež. A odbornost? Tu nebudu ani komentovat...


Zdroj: http://celechovskyradek.blog.idnes.cz/c/241189/Na-Evropske-smernice-tesime-se-velice.html#t2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama