Média establišmentu skrývají fakt, že to byla Big Pharma, kdo zabil Whitney Houston

14. února 2012 v 15:56 | Viktor Stropek |  Média
Zpěvačka zemřela poté, co si vzala koktejl antidepresiv. Korporátní média nám říkají, že to potrvá "šest až osm týdnů", než se s jistotou dovíme, jak Whitney Houston zemřela. Do té doby, jak doufají, už to nikoho nebude zajímat, protože ve skutečnosti už bylo ohlášeno, že zpěvačku zabil koktejl farmaceutických drog. 48-letá umělkyně byla v sobotu nalezena mrtvá ve své vaně v hotelu Beverly Hilton na Beverly Hills v Kalifornii.


"Pitva Houston byla dokončena už v neděli, ale příčina smrti nebyla v tomto okamžiku ještě stanovena, protože se čeká na toxikologickou zprávu," řekl CNN Ed Winter, asistent šéfa Úřadu pro ohledávání mrtvých kraje Los Angeles. "Winter odmítl uvolnit předběžné zjištění ohledávače o příčině smrti s tvrzením, že laboratorní výsledky lze očekávat do šesti až osmi týdnů."

Ovšem TMZ hlásí, že rodina Houston se už od činitelů Krajského ohledávacího úřadu L.A. dověděla, že "zpěvačka nezemřela utonutím, ale vypadá to spíš, že šlo o kombinaci Xanaxu a dalších drog na předpis smíchaných s alkoholem."

V hotelovém pokoji Houston nebyly nalezeny žádné ilegální drogy, "avšak drogy na předpis tam byly přítomny," včetně "různých tubiček s pilulkami". I přes řeči, že v tomto úmrtí hrál roli alkohol, "neexistuje důkaz, že Whitney v tomto pokoji alkohol pila."

Houstton měla "spoustu sedativ včetně Lorazepamu, Valia, Xanaxu a prášků na spaní nalezených v jejím hotelovém pokoji," hlásí Radar Online.

Sítě mainstreamového zpravodajství se z větší části vyhýbají diskusi nad četnými zprávami o tom, že příčinou smrti Houston byly farmaceutické drogy, protože establišment usilovně skrývá skutečnost, že farmaceutické drogy, zvláště psychotropická antidepresiva, zabíjí více lidí než ilegální látky, proti nimž je míra úmrtnosti 300 procentní.

"Drogy na předpis zabijí v Americe ročně více než 200 000 lidí - i když se berou podle předpisu, nikoliv na základě jejich zneužití!" poznamenává Mike Adams. V porovnání s tím, neexistuje žádný dokumentovaný případ, že by někdy někoho zabila marihuana i přesto, že je v Americe ilegální.

"Whitney Houston je jen jedním z nespočetných Američanů, kteří jsou obětí Velké farmakologie, toho průmyslu, který zajímá daleko více korporátní profit než životy skutečných lidí. A dnes jsme ztratili zase další z ikonických postav umění, jejichž životy byly ukráceny závislostí na předepsaných drogách a celkovou "kulturou medikamentů", která dnes v Americe existuje," píše Adams s poukazem na nevyzpytatelné chování Houston před její smrtí, což jasně naznačuje, že trpěla vedlejšími účinky psychiatrických drog včetně Xanaxu, o němž je známo, že způsobuje podivné chování a myšlenky na sebevraždu.

S tím, jak jsou tyto dva průmysly úzce provázány, nelze očekávat, že by korporátní média udělala něco zpochybňujícího jejich vztahy s tím multimiliardovým farmaceutickým penězožroutem tak, že by ohlásila pravdu o příčině smrti Houston.

Big Pharma utratí více peněz za propagaci a reklamu než za výzkum a vývoj, z čehož ohromný díl jde do velikých zpravodajských sítí, nemyslete si tedy ani na okamžik, že takoví jako CNN, NBC a CBS budou moc žhavě hledat vazby mezi Houstoniným braním farmaceutických drog a jejím předčasným skonem.

Zdroj: nwoo.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ball gown wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:44 | Reagovat

Great. found your site on google search.
http://www.spelldress.net/bridesmaid-dresses.html

2 oriflame katalog aktuální | Web | 11. června 2015 v 15:38 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama