Konzumace fluoridu vede k poškození mozku, ukazuje studie

20. února 2012 v 12:33 | Viktor Stropek |  Fluorid
Konzumace fluoridu vede k poškození mozku, ukazuje studie
Zveřejněno 21. 8. 2011 18:33


Velké množství nových zpráv, zdůrazňujících rizika spjatá s fluoridací pitné vody, činí obhajování tohoto postupu pro flurodové fanatiky stále složitějším. Nová studie publikovaná v časopise Neurologia ukazuje, že trvalé vystavení a konzumace fluoridových preparátů, které se přidávají do vodovodní sítě, může způsobit vážné poškození mozku a nervové soustavy. V souladu s výsledky několika nedávných studií odkrývá šílenství dobrovolného přidávání toxických chemikálií do vodních zdrojů ve jménu ochrany zubů.


Dlouhotrvající příjem fluoridu může způsobit važnou újmu na zdraví - obzvláště na nervovém systému." píší ve své zprávě výzkumníci Valdez a Jiminez. "Fluorid dokáže překonat bariéru mezi krví a mozkem, což může způsobit biochemické a funkční změny v nervovém systému během těhotenství, jelikož fluorid se hromadí v mozkové tkáni už před narozením.


Tak tady to máte, přátelé. Fluroidové sloučeniny, získavané z odpadu vznikajícího při těžbě hliníku a fosfátů, přecházejí rovnou do mozku, kde se ukládají a zakládají na nemoci. Pronikají taky do štítné žlázy a do mozkových žláz (šišinky) a narušují produkci hormonů, což vede k mnoha dalším onemocněním.

Děsivou pravdu o fluoridu už zkrátka nelze dále popírat. Stále se vynořují nové důkazy o tom, že fluorid je vysoce toxický chemický jed, což přiznává dokonce už i US Environmental Protection Agency (EPA - agentura pro životní prostředí). US Centers for Disease Control (CDC - centrum pro kontrolu chorob) také nedávno zahájilo odstranění následků poškození snížením doporučených bezpečných dávek jako reakci na studia dokazující, že fluorid škodí dětem.(http://www.naturalnews.com/030952_CDC_fluoride.html)

Rada odborníků na fluroid z National Research Council (národního výzkumného střediska) říká:
Je zřejmé, že fluroidy mají schopnost ovlivňovat mozkovou činnost. Fluoridy také zvyšují tvorbu volných radikálů v mozku několika rozdílnými způsoby. Tyto změny připouštějí možnost, že fluroidy mohou přispívat k riziku vzniku Alzheimerovy choroby.


Za zmínku také stojí fakt, že ve vydání magazínu Time z 12. dubna 2010 je fluorid uvedený mezi "Deseti nejčastěji se vyskytujícími toxiny v domácnosti." Fluorid je zde označen jako "toxin poškozující nervovou soustavu a při pozření potencionálně přispívající k tvorbě nádorů," a je opravdu těžké pochopit, jak může kdokoli navrhovat, že jeho přidání do zdrojů pitné vody může být jakkoli prospěšné.

"Fluroid může být toxický již v množství při požití jednoho ppm (miliontiny celku) a efekty nejsou okamžité, jelikož může trvat 20 let či déle, než se projeví," dodává zpráva.

Zdroj: http://www.naturalmagic.cz/vnitrni-zdravi/9-konzumace-fluoridu-vede-k-poskozeni-mozku-ukazuje-studie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama