Česká republika - ilegální stát

28. listopadu 2011 v 4:45 | Viktor Stropek |  co se dějě v trávě?
Česká republika - ilegální stát. Dotaz na předsedu ústavního soudu a čl.23 Listiny základních práv a svobod
Domácí ČR/SR
Dobrý den
Jmenuji se J. C. a jsem občanem této republiky již 30let a měl bych na vás jako ustavního soudce otázku, jelikož jste ochránce lidských práv a ústavy České republiky a neměl by jste být ovlivněn žádnou politickou garniturou nebo ideologií.

1. Jde mi o veřejné zdravotnictví, které je mi deklarováno ústavou i deklarací lidských práv a svobod dle článku 31. V české listině je dodána poznámka: "jak stanoví zákon". Beru to tedy tak, že toto jsou pouze otevřená vrátka k odebrání mých svobod a práv. Ve všeobecné deklaraci práv z roku 1947 se toto nevyskytuje a vyskytovat nemá, jelikož by se nejednalo o právo, ale čistou iluzi. Abych se tedy dostal k jádru věci. Česká ústava je pošlapávána a mé právo je záměrně oklešťováno a to za pomoci ustavního soudu, který má různé poplatky, desátky, úplatky, apod. Vláda se tedy vědomě dopouští zločinu na obyvatelích této země, kteří si platí veřejné (nemalé) pojištění a nemaji zdravotnictvi zdarma.

2. Dále je zde článek 1,2,7,12, 33,35. Mohl bych vlastně vypsat vsechny články, ale byl bych rád kdyby jste mi odpověděl zatím na tyto.
Jelikož se dnes považuji za člověka, který je neustále vystavován vládnímu a justičnímu vydírání, kde bych měl věřit, že ten či onen člověk to vlastně se mnou myslí dobře. Já a dalších x miliónů lidé je zde okrádáno, vykořisťováno a postaveno do role nevolníka, ať už bank či jiných lichvářů. Nezbývá mi tedy nic jiného, než to, co je mi i právem nařízeno a je mou povinností - postavit se na odpor dle článku č. 23. Vím, že mi jistě ani neodepíšete, a když ano, tak nejrůznější právní terminologié, aby to vypadalo co nejsloážitěji, ale práva byla jasně sepsána, aby to zvládl právník, soudce i nějakej Zdeněk z horní dolní a nikdo se v tom nezamotával. S tím, že se stavím na odpor proti bezpráví a vládní garnituře či vlastizrádcům mám si jako zajít někam na polici, kde mi dají nějaké razítko, že teda se mnou už nemají počítat, nebo jak to mám řešit? Pozice mrtvého brouka? Emigrovat? (nemůžu, je zde demokracie)

Předem díky za vaši odpověď

S pozdravem J. C.Vážený pane,

Děkuji Vám za důvěru se kterou se na mne obracíte s podnětem a otázkami ohledně stavu a uplatňování některých práv a svobod zakotvených v Listině základních práv a svobod. Patrně Vás zklamu, ale má funkce soudce Ústavního soudu mi nedovoluje se k otázkám ohledně uvedené úpravy a její aplikace vyjadřovat mimo vlastní judikatorní činnost - svá stanoviska tedy uplatňuji výlučně v rozhodnutích Ústavního soudu, případně v odlišných stanoviscích tam, kde mne většina ostatních soudců přehlasovala. Rozhodnutí ÚS i odlišná stanoviska jednotlivých soudců jsou přitom veřejně dostupná na webových stránkách našeho soudu.

S pozdravem

Pavel RychetskýPoznámka J.K.: Co tedy dělat, pokud se postavíme dle listiny základních práv a svobod režimu na odpor a přestaneme respektovat současné státní orgány a jejich rozhodnutí? Pravděpodobně můžeme očekávat příslušné postihy ze strany státu bez toho, aby se kdokoliv zabýval variantou, že sama existence tohoto státu a výkon jeho pravomocí jsou ilegální. P. Rychetský odmítá opovědět na to, jestli je případný odpor legální nebo nelegální. Nezmínil bohužel možnost, na koho se s tímto dotazem obrátit.

Odpověď od P. Rychetského a Ústavního soudu bychom mohli získat pravděpodobně prostřednictvím veřejné žaloby na stát.

Zdroj: http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=ceska-republika-ilegalni-stat-dotaz-na-predsedu-ustavniho-soudu-a-cl-23-listiny-zakladnich-prav-a-svobod&cisloclanku=2011110117
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama