Zfalšované statistiky

18. září 2011 v 7:22 | Viktor Stropek |  Zdraví
Zfalšované statistiky

V roce 1975 předložil americký výzkumník rakoviny Dr. Hardin B. Jones na kongresu pro výzkum rakoviny, který se konal na univerzitě Berkeley (Kalifornie) naprosto šokující dokument: byl to výsledek právě uzavřeného, 23 roků trvajícího statistického výzkumu. Dr. Jones podrobně dokázal, že nemocní rakovinou, kteří se zdráhali podrobit se oficiální medicínské terapii (chemoterapii a ozařování) přežili v průměru 12 a půl roku, zatímco pacienti, kteří se rozhodli pro užívání medikamentů pocházejících z pokusů na zvířatech v průměru umírali již po 3 letech. Tak veřejně obžaloval zfalšované statistické výsledky ze strany chemicko-medicínského výzkumu, které se prováděly ve prospěch vivisekce: onkologický establishment tajně pracoval na předstírání úspěchů k zajištění důvěry a financování veřejností.

Odhalení Dr. Jonese vyvolalo v takových případech obvyklé reakce: cenzuru dat, stíhání a pomluvy vůči němu. Účastníci kongresu - lékaři a uznávaní výzkumníci přijali statistiky s chladnou odezvou a mezi všemi přítomnými zástupci tisku měl pouze jeden jediný žurnalista odvahu informovat veřejnost o podaných důkazech Dr. Jonese. Statistika upadla v Evropě během jednoho jediného roku v zapomění, až do té doby, co byla publikována veřejně v Německu; zmiňují se o ní i odkazy na konci knihy (9).

Mezi mnoha mýtech okolo rakoviny se musí zmínit následující paradoxní případ: v roce 1926 byla přiřknuta Nobelova cena za medicínu dánskému výzkumníkovi J. A. Grib Fibigerovi, který objevil "Spinoptera carcinoma" - tzn. bacil, který podle něj a některých dalších důvěřivých lidí vyvolává rakovinu. Přece se však "Spinoptera carcinoma" nikdy nedokázal, snad mimo živých představ v myslích jednoho nebo více výzkumníků.

S takovými machinacemi se prodávají iluze a podněcují naděje pacientů. Takzvaný "Big Busines" okolo rakoviny je velice výnosný obchod, kde se dá obohatit každým prostředkem za každou cenu.

Vlivný anglický medicínský časopis ("The Lancet") zveřejnil další statistiku Dr. Jonese, jež se konala po 3 roky (1970 - 1973) v anglickém regionu Oxfordu na skupině 188 pacientů s inoperabilní rakovninou plic. Skupina byla rozdělena na tři části: první část se nepodorobila žádnému ošetření, druhá část byla ošetřena PROCABRAZINEM a třetí část byla podrobena intenzivní chemoterapii. Lidé v první skupině, tzn. pacienti trpící rakovinou plic v pokročilém stadiu, kteří nebyli nijak ošetření, žili déle než ostatní. Zde jsou konkrétní čísla: (10)

1. skupina - žádné ošetření. Průměrná doba přežití: 220 dnů
2. skupina - ošetření PROCABRAZINEM. Průměrná doba přežití: 190 dnů
3. skupina - intenzivní chemoterapie. Průměrná doba přežití: 75 dnů

"The Lancet" neříká nic o tom, jak dlouho by žili nemocní rakovinou, kdyby byli ošetřování přírodními prostředky nebo další přírodní medicínou. Snad by se zcela uzdravili, ale toto by bylo příliš, požadovat od oficiálního medicínského časopisu, aby toto písemně připustil.

Zneklidňující je také ten fakt, že pokud jde o volbu, tzn. když se musí vybrat jedna nebo další metoda ošetření, většina pacientů dlouho nepřemýšlí a svěří se do péče oficiálních léčebných metod. Je to bezpochyby následek nevědomosti a zavádějících informací, které šíří zainteresovaní lidé.

Mezitím cestuje řetěz sbírek pro výzkum rakoviny a lidé soupeří o to, kdo přispěje více. Kam jdou ale všechny finanční prostředky? Větší část slouží k tomu, aby se nakupovala laboratorní zvířata, u kterých se bude uměle vyvolávat rakovina, která nemá s lidskou formou této nemoci nic společného, dále k nákupu fixačních aparátů; tzn. nákladných aparátů které slouží k fixaci zvířat v libovolně zvolené poloze, dále k výzkumnému vybavení, k najmutí asistentů, laborantů a laborantek, k placení hlídače laboratoře a především k vývoji nových medikamentů, které nikdy nevyřeší problém rakoviny, i když vědečtí výzkumníci učiní mnoho závěrů. Ale toto zůstává obyčejnému člověku neodkryto a místo toho aby přestal, dále uklidňujé své svědomí finančními dary a tak umožňuje fungovat tento podvod. Když si k tomu uvědomíme, že velká část těchto výzkumů se provádí farmaceutickými firmami, jejichž zisky a ekonomická síla jsou na této planetě tak obrovské, že se dají srovnávat s těžebním průmyslem, je nám zcela jasné, že tyto firmy sledují čístě komerční zájmy místo zdravotních.

V dubnu roku 1987 byl jeden z mnoha medicínských "baronů", prof. Domenico Stalfieri - lékařský přednosta nemocnice Locri v Kalábrii (1) a několikrát tituly vyznamenaný generální sekretář italské rakovinové ligy, známý především svým "intenzivním nasazením ve sbírání peněz pro vědecké výzkumy rakoviny" zatčen za to, že požadoval pod nátlakem od propagačních agentur úplatky za jeho propagandistické výstupy k dobru rakovinové ligy (12).

Zdroj: http://www.ohz.cz/ohzold/old_web/Publikace/02.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama