Škodlivost moderní elektroniky

13. září 2011 v 4:04 | Viktor Stropek |  Zdraví
Škodlivost moderní elektroniky

Škodlivost moderní elektroniky - je to vůbec možné? Ano, je. Představte si, že posloucháte rádio se zajímavým pořadem, kam mohou zavolat posluchači. Pokud si posluchač před zavoláním neztlumí rádio, Vy uslyšíte v rádiu pískání. Tomuto jevu se říká vazba. Pískání se vyskytuje i na koncertech, pokud není zvukař dostatečně zkušený. Tato pískání, nebo-li vazby, lze i lokalizovat, respektive najít, kde konkrétně tato vazba vzniká.

Vazbit (rezonovat) spolu může kde co. Rádiové vlny, televizní vlny, vlny mobilních vysílačů, bezdrátové připojení k internetu, bluetooth a to všechno rezonuje mezi sebou. A to nevíme, s čím dalším to může vazbit. Rádiové vlny začínaji na extrémně nízké frekvenci (3Hz, vlnová délka 100.000km) a končí na extrémně vysoké frekvenci (300GHz, vln. délka 1mm). Extrémně nízké frekvence se používají pro komunikaci s ponorkami, extrémně vysoké pro radioastronomii a vysokorychlostní mikrovlnný přenos dat.

Když si vezmete půdorys bytu nebo domu, dá se pomocí speciální metody zjistit, zda v dané oblasti spolu nějaká frekvence rezonují a dají se do plánu bytu zakreslit. Oblast rezonance nazvěme stojaté vysokofrekvenční pole. Většinou mívají tvar jako kombinace šišoidu a elipsy, ale vyskytují se i tvary jiné. Pole může mít velikost od několika decimetrů po několika metrové oblasti.

V radiotechnice a elektronice se dá použít následný popis, jak jej zmiňuje můj kolega Vladislav Trávníček. "Líbí se mi i Lecherovo vedení, čili lecheráky. Dvě rovnoběžné antény a na přijímači jsou naladěny stejné stanice. Dráty antén propojíte vodiči spojenými žárovčičkou a ta v místě kmitny naladěné vlny svítí, v uzlu zhasne.

Dá se tedy říci, že na drátech jsou místa, v nichž se projevuje viditelný účinek a také místa, na kterých se neprojevuje. Říká se, že na anténě vznikly stojaté vlny. Účinek lze pozorovat jen tehdy, jestliže se v určitém místě mění jedna energie v druhou. V předchozím příkladě elektrická energie přejde na tepelnou energii vlákna žárovky, to začne vysílat fotony v optickém spektru a naše oči je zaregistrují. Uff. Toliko pro fyzikální zvědavce.
Proč je stojaté pole škodlivé
Představte si vlnu, kde vzdálenost mezi jedním a druhým vrcholem se nazývá vlnová délka. Samozřejmě mluvíme o vlnách frekvence od 850 Mhz do 5,5 Ghz. Jedná se o mobilní vysílače, wifi, nejnověji digitální vysílání apod. Jedná se o částice elektromagnetického pole - fotony. A podle teorie z roku 1924 fyzika Louise de Broglie je každá částice provázena vlnou, která nese informaci o částici. Této vlně se začalo říkat Brogliovo klubíčko, protože daná vlna nakreslená na papír ma tvar odpovídající klubíčku (stejně jako sinusoida nebo tangenta mají svůj specifický tvar).

Zmíněné Brogliovo klubíčko u každé vlny má v sobě informace o té vlně. Klubíčko nese informace o vlastnosti srdce, jater, mozku, očí atd. stejně jako nese informaci o vlastnostech chování mobilní vlny, vlny wifi, televizního signálu,.....

No a věc je v tom, že při pobytu ve stojatém poli Brogliovo klubíčko doprovázející moderní elektroniku velmi agresivně napadá Brogliovo klubíčko lidského organismu. Čím kratší je vlnová délka, tím horší účinek na jakýkoliv organismus, protože se zmenšující se vlnovou délkou se zvyšuje agresivita a nevhodnost Brogliova klubíčka. Mění jeho parametry a člověk slábne a nemocní.

U každého se to projeví jinak, dle jeho momentálního stavu. Velmi častý jev je neodůvodnitelný stres. Dalším jevem je chronická únava a vyčerpání. A jedním z nejvážnějších důsledků pobytu ve stojatém vysokofrekvenčním poli je narušení některých specifických poruch mozkové tkáně, mající na starosti regeneraci a obnovu organismu.
Důsledky nejvyšší vážnosti
No a právě poškození funkce regenerace organismu je tím nejvážnějším důsledkem pobytu ve stojatém poli. To způsobí, kromě již zmíněného, že organismu se při špatném stravování poškodí metabolismus a proces trávení. To působí, že nezhubnete a nezhubnete. Pokud poškození dosáhne určitého bodu, ani standardní ani alternativní metody Vám nepomohou a s Vámi to začne jít z kopce. Velmi časté důsledky pobytu ve stojatém vysokofrekvenčním poli jsou úporné bolesti hlavy, bezdůvodný vysilující stres, chronická únava a vyčerpání, alergie a NESCHOPNOST ORGANISMU SE UZDRAVIT, protože můj názor zní, že činnost mozku mající na starost signály k uzdravení těla je poškozena!!!
Pomoc existuje
Je pravda že jsme schopni klientům pomoci, ale pouze pokud aktivně spolupracují a poslouchají všechna doporučení. Jedno z nejdůležitějších je nutný rozbor a analýza nejčastějších míst pobytu jako je práce a byt. Po vytyčení zón z nich musí klienti vystěhovat postel i pracovní místo a měly by zůstat nejlépe prázdné. Plus dodržování dalších doporučení.


Zdroj: http://www.hubnuti-nadymani.com/skodlivost-moderni-elektroniky.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama