PET a zdravý svět

28. srpna 2011 v 5:57 | Viktor Stropek |  Zdraví
PET a zdravý svět


Položili jste si už otázku, co je na tom světě špatně, že tolik lidí dostává rakovinu? Je to vzduchem? jídlem? pitím? Kdepak, je to kombinací všech faktorů. V tomto článku bych Vám rád představil novou studii PET, podle které není tento plast ani zdaleka tak nezávadný. PET-PolyEThylen se vyrábí z ropy a jeho výrobu doprovází spousta chemických procesů, při nichž některé jsou prokazatelně rakovinotvorné, u jiných se to předpokládá. Snad vše, co se točí okolo ropy, je zvrácené.

balení vody do Pet vydělává jen v americe 7 miliard zisku ročně. To už je docela pěkný ballík, ze kterého se dá uplatit spousta vlivných lidí. A protože korupce je problémem celého západního světa, myslíme si, jak nezávadný zázračný obal ty petky jsou.

Věřte si čemu chcete, já jsem ale přesvědčený o tom, že každý plast, do kterého si ukládáme potraviny, včetně PET nese riziko kontaminace látkami, které se používají při výrobě. Když se podíváme na statistiku vývoje rakoviny a dáme to do souvislosti s rozmachem petek, je zde vidět možný vliv.

Kdo z Vás věří, že petky jsou OK, jeho věc. Já jen dodám, že rakovinu si musí každý vybrat. Dal bych ruku do ohně za to, že petky jsou jedním z nezanedbatelných zdravotních rizik, které podstupují všichni včetně kojenců. Proto se rakovina objevuje ve stále nižším věku, nejde o věk pacienta ale o míru kontaminace, a ta se s rozmachem moderní společnosti zvětšuje každým okamžikem.

Z plastu láhve se do vody uvolňuje např. Bisfenol-A označovaný BPA, který má neblahé účinky na plodnost mužů a celkově má hodně nežádoucích účinků na mužské reprodukční orgány. Více najdete na wikipedii

Dalšími látkami, které se do vody uvolňují jsou tzv ftaláty používané při procesu esterifikace plastu, což je fáze, které se jako výrobci plastů nevyhneme. při výrobě pak dochází k úniku ftalátů do okolí.a ten neustává ani tehdy, kdy je daný plast hotov. platí to, že čím dražší plast, tím míň ftalátů uvolní, jak na tom tedy asi budou PET?

Naše zdraví nikoho nezajímá a když na to přijde, nechají nás naši páni pozdechat jako psy. To, co dnes dělá OSN je normální genocida, v médiích je ale prezentována jako organizace, která chrání chudé země, pomáhá jim. Její zakladatel, David Rockefeller je však zastáncem přesně opačných hodnot. Je to svým způsobem chudák, který v penězích evidentně nechal zbytek soudnosti, a tak chce moc. S mocí přijde více peněz a pořád dokola. Vyzdvihuje čínskou diktaturu jako vzor ekonomické transformace.

Ano, ale za cenu milionů mrtvých politických vězňů, za cenu nelidkých pracovních podmínek, které dovolují snižovat cenu tak výrazně, že západ nemůže konkurovat. To teda pěkně děkujem. Posedlost pěnězi je u těchto lidí až náboženstvím. Není žádným tajemstvím, že mnoho Amerických představitelů se hlásí k tajným sektám a spolkům, jako Illumináti, Sculp and Bones - lebka s hnáty a další. Vždyť ameriku založili svobodní zednáři, nedivme se tedy, že esoterika je zde běžnější než u nás..

Protože se znovu a všude ukazuje šílenost a posedlost těchto lidí jako vážná duševní porucha, je potřeba na to poukázat. Divím se, že jejich okolí s nimi souhlasí. Copak s penězi člověk otupí k soucitu s přírodou a ostatními lidmi? Pokud ano, je to důvod peníze zrušit, protože vážně poškozují duševní zdraví. Kdyby totiž nebyly peníze tak by nic z toho, co žene dnešní svět do války, nemělo opodstatnění. Náš systém, kde se po vychození školy stáváme jen flákotou v mlýnku na maso, který si říká trh práce, je v troskách. Bylo na čase.

celý život dřít a v zápětí se nechat zas o všechno připravit na daních a poplatcích, to je vyhlídka, kterou dnes má každý z nás. Pokud vám bezpečí stáda vyhovuje, ignorujte vše, co se nepropírá v televizních novinách, vše, co vyvrací věci, jak je znáte a důvěřujte svojí milované vládě. Já ovce nejsem, takže používám hlavu. Probuďte se lidi, nevěřte všemu, co je označováno jako oficiální, státem schválené, nezávadné. Když podplatíte úředníka, protlačíte i hovno jako doplněk stravy, a to je dnes kámen úrazu.

dokument o pet a jejich rizicích...... http://dokumentarni.tv/zivotni-prostredi/vodovoda-tapped

Operace Endgame - http://dokumentarni.tv/globalizace/konec-hry-plan-zotroceni-sveta-endgame-blueprint-for-global-enslavement


Zdroj: http://celechovskyradek.blog.idnes.cz/c/205990/PET-a-zdravy-svet.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama