Očkování - obchod se strachem

7. srpna 2011 v 11:01 | Viktor Stropek |  Zdraví
Dr. Med. Bernard Buchwald, autor knihy Očkování - obchod se strachem

K reklamě očkování se používá slogan: "Bezbolestné očkování. Děti již po očkování nekřičí a nepláčou!" Poprvé se tak nepřímo přiznává, že očkování je bolestivé, což se dosud popíralo a zlehčovalo.
V časopise Klinikarzt 2/92 se objevil článek s nadpisem: "Očkovací programy pro vysoce rizikové skupiny selhaly". V tomto článku se přiznává, že po 20 letech očkování proti hepatitidě B nebyl zaznamenán žádný podstatný úspěch. Toto očkování (tři "potřebné" dávky) stojí 450,-DM, v Německu se ročně rodí přes milion dětí, k tomu očkování "vysoce rizikových skupin", to je velmi dobrý obchod.
Očkovací látka se pěstuje na psích ledvinách. Je známo, že očkovací látka proti poliomyelitidě pěstovaná na opičích ledvinách obsahovala virus SV - 40, který je podobný viru HIV. V časopise Arznei - Telegramm 10/92, str.104 se nachází upozornění: "Infekce HIV po očkovací látce proti hepatitidě HEVAC B a BBSB Immuno".
V červenci 1983 byl v Německu zakázán dovoz francouzské očkovací látky HEVAC B "Pasteur", protože tato vakcína se ve velkém množství zdála být podezřelá. Mezi tím vyšlo najevo, že v Německu i ve Francii se pacienti prostřednictvím tohoto preparátu infikovali virem HIV! Jednalo se o hemofilicky léčené přípravky na srážení krve a dále pacienty, kteří dostali před operací prostředky proti srážení krve.
Časopis Deutsches Ärzteblatt 49/1993: "Cílem do roku 1977 bylo dosáhnout všeobecného naočkování: Jedna strategie selhala - očkování vysoce rizikových skupin ohrožených hepatitidou B nepřineslo očekávaný úspěch. I když už je deset let k dispozici "efektivní očkovací látka", není hepatitida B v celosvětovém měřítku na ústupu. Hepatitida B je hlavní příčinou cirhózy jater a primárního karcinomu jater. Na mezinárodním kongresu v Cannes bylo řečeno, že zdravotnické profese v celosvětovém měřítku velmi profitovaly na očkovací strategii pro vysoce rizikové skupiny.
Časopis "Raum & zeit" 1993: "Máme tady zase nový velký skandál farmaceutického průmyslu: Farmaceutická firma z USA Pharma - Multi Merck Sharp and Dohme, která vyvinula pomocí genové technologie ne nebezpečnou očkovací látku proti hepatitidě B a patentovala ji v celosvětovém měřítku, se nyní pokouší za pomoci WHO o její celosvětovou aplikaci. 6500 mužů ze San Francisca sice nepřežilo první očkovací testování, ale oni totiž měli navíc AIDS (i když k testování došlo již v roce 1978). Zdá se , že také u skandálu s krevními konzervami, který otřásl francouzskou vládou, se jednalo méně o AIDS, ale spíše o materiál zamořený očkovacím sérem. Konečně také odborníci v Itálii mají o čem přemýšlet. Zde se snaží Pharma - Multi poprvé v Evropě aplikovat do žil novorozenců a jedenáctiletých dětí látku obsahující hydroxid hlinitý, a to na podkladě ministerského popudu. Procedura je jak brutální, tak efektivní: Jedenáctileté děti nesmějí jít na vyšší stupeň, jestliže nebyly očkovány proti hepatitidě B! Redukcí problému nakažené krve z USA byla odpoutána pozornost od nebezpečnosti látky samé, která se vyráběla z přírodní (lidské nebo zvířecí) krve nebo pomocí genové technologie s obsahem chemických přísad jako je hydroxid hlinitý."

Farmaceutická lobby zamlčuje, že v séru je obsažen hydroxid hlinitý stejně, jako se mlčí o obsahu formaldehydu v očkovacích látkách proti tetanu a diftérii.

Časopis FF Südtiroler Illustrierte 1992 publikoval soudní spor o očkovací povinnost v Itálii pod titulkem "Viry pro zdraví". Jedná se o zcela jasnou větu, která zpochybňuje očkování všeho druhu a nechává otevřenou pouze otázku, z čeho by žil farmaceutický průmysl, lékaři a v neposlední řadě veškerá ortodoxní přírodní věda včetně epidemiologů, kdyby byli lidé zdraví??
Pro způsobilost školní docházky v Itálii nejsou rozhodující schopnosti dítěte, ale očkovací průkaz. "Všechna vysvědčení každého naočkovaného dítěte jsou vybavena poznámkou, že budou platná pouze v případě, že Ústavní soud v Římě dá za pravdu jejich rodičům v otázce odmítání očkování." Až do chvíle rozhodnutí Ústavního soudu tedy vládne v Itálii (1992) totální chaos a rodiče jsou vydáni svévoli jednotlivých zdravotních úřadů.
Příbalový leták očkovací látky proti hepatitidě B obsahuje pokyn, že "po 5 letech je třeba přeočkování" - říká se tam tedy, že očkování působí přibližně 5 let - jestliže působí - a potom musí organismus znovu zpracovat toxický otřes. ...

zdroj: http://objevto.blog.cz/1002/ockovani-a-hepatitida
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 replica christian louboutin | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:01 | Reagovat

I retain listening to distinct news speak about getting free online grant applications so I have been looking around for genuine greatest website to get one.
http://www.shoesfloor.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama