Spinování vody !!

19. července 2011 v 17:24 | Viktor Stropek |  Zdraví
Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika
Miluju jednoduché návody na zlepšení čehokoli. (Viz orgonit a octování.) A můj nový objev na zlepšení zdraví či dokonce léčení se mi zdá také slibný.
Nedávno mi totiž zničehonic padl zrak na youtube video s názvem Nová léčba rakoviny a více. To je téma, kterým se nezabývám, a nevím, proč a čím si mě přitáhlo, ale obsah videa se mi okamžitě zalíbil. Přesně můj vkus, velmi jednoduché a účinné. Tak se o to musím podělit i s vámi. Jestli se vám to nebude zdát, nevadí, za vyzkoušení nic nedáte.
Jistý David L. Kaas, Američan, byl před 3 lety těžce nemocný. Selhání ledvin (jednu mu vzali), mozkové aneurisma, těžká nadváha (180 kg), a mnohé další komplikace . Dnes je zdravý a má normální váhu. Říká, že během jeho nemoci mu sdělil Bůh/Stvořitel způsob, jak se má vyléčit, a že tuto metodu má šířit dál.
Nejprve stručně popíšu podstatu, což se fyzikům teoretikům samozřejmě bude jevit jako nedostačující, ale nevadí, hlavně že to funguje.
Tedy: lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba hmyzu a kočkám.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že "negujeme" svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.
Začneme-li veškeré tekutiny, které pijete, "spinovat na jih", znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát, a budeme vypadat mnohem mladší.
David Kaas říká, že když začal spinovat své pití, zbavil se postupně a zanedlouho svých nemocí i své těžké nadváhy, bez diety a cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dostaly opět barvu.Je zdravý a aktivní, a stejně tak jeho přátelé, kteří dali na jeho radu. Napsal knihu Farmer Physics a natočil několik videí,(viz dole pod článkem), kde sděluje podstatu metody. Pokud se ho chcete na něco zeptat, můžete mu napsat do komentářů na youtube.Jak "spinovat vodu k jihu"? Velmi jednoduchým gestem drženým po dobu 30 sekund. Vidíte ho výše na obrázku a a je vysvětleno na videu pod článkem. Je prý jedno, která ruka má jakou pozici.
Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a "hladce" se pije. Výborné výsledky prý má spinování vína - nemám vyzkoušeno. Můžete prý spinovat i potraviny - zejména s vysokým obsahem vody. Maminky, spinujte veškeré pití pro své děti!
Já už dva dny spinuju veškeré pití i polívku a výsledky se mi zdají pozoruhodné. Všechno pití se zdá velmi chutné a hladké, lepší trávení, daleko menší únava při práci, mimořádně dobrý spánek v noci ... A dává to mi smysl: dosud asi moje tělo muselo vynakládat dost námahy jenom na to, aby "obrátilo" veškerou vodu na molekulárně správně rotující ...
Pokud to bude nadále fungovat tak, jak se ukazuje a jak tvrdí David Kaas, pak je to opravdu revoluce v léčbě ...
Neptejte se mě na podrobnosti, vím jen to, co je ve videích. Jeho knihu Farmářská fyzika, kde jsou detaily, zatím neznám, ale možná si ji pořídím ...


Video s českými titulky: (SE MI TADY NEPODAŘILO ULOŽIT)

Videa s metodou: http://www.youtube.com/watch?v=F054MSUzgHU,(přeloženo)

http://www.youtube.com/watch?v=YWApeCYob1U

http://www.youtube.com/watch?v=4_kdxwGkSWU

Chvála spinované vody
Před pár dny tu byl zveřejněn návod na zlepšení zdraví "spinováním vody".
Protože už skoro týden piju jenom spinovanou vodu a nápoje (taky jím spinovanou polívku, okurkový salát, jogurt ...), musím se podělit o její převratné účinky na mé tělo i duši.Hned po první sklenici se dostavil příliv energie, který mě od té doby již neopustil.
Moje zdraví bylo i předtím normálně v pohodě, žiju celkem zdravě, největší neřestí je vysedávání u počítače, ale celkem je to kompenzováno pohybovou aktivitou. Chodím k homeopatce, která mě podle potřeby "dolaďuje". Stěžuji si jí jenom na to, že se mi zdá, že mám málo energie, nebo že mi někde uniká a nevím kde. Svádím to na pracovní zatížení až přetížení. Beru nějaké "superpotraviny" na posílení. Ale pořád mám pocit, že mi něco někde zbytečně uniká.
Po vypití první sklenice spinované vody se začalo jevit, že problém byl asi ve vodě. Jak je to logické, a nikdy mě to nenapadlo? Člověk do sebe denně dostane dva litry vody, a to je v současné době energeticky "zmatená" tekutina, která v sobě nese různé nepříznivé informace, viz filmy Voda a Paměť vody. Takže to člověka nutně musí ovlivnit. Myslím, že na všech úrovních, jak na fyzické, tak na duševní a duchovní.
Od doby, co piju spinovanou vodu, mám mnohem více energie po celý den, kafe nepotřebuju povzbuzení, ale jen pro chuť. Večer přijdu domů a můžu normálně fungovat, mám chuť jít sportovat a tak. Zlepšilo se trávení. Noční spánek je po dlouhé době nepřerušovaný, nebo jen jednou. Cítím i duševní pohodu, zmizely dotěrné myšlenky a úzkosti. Dokonce, s prominutím, stolice se stala ideální.
Někdy si kyvadlem měřím, zda jsou pro mě vhodné některé potravinové doplňky, ale nikdy mě nenapadlo změřit si, nakolik je vhodná voda/tekutina, kterou piju. A kyvadlo mi ukazuje, že voda z vodovodu nebo balená je pro mě vhodná na 40%! čili vlastně mi škodí, odebírá více energie než mi přináší! (Můj žebříček: do 50% škodí či málo vhodné, 50% - 80% živící potravina, 80-100% - léčící potravina). Spinovaná voda je pro mě vhodná na 100%, čili je to pro mě lék!
Mnozí čtenáři, kteří to zkusili, vyjadřují podobné nadšení, přečtěte si pod původním článkem jejich komentáře.
Domnívám se, že síla této metody není jenom v gestu, které způsobí průtok elektrické energie mezi dlaněmí. To gesto není žádné kouzlo, proudění mezi dlaněmi je fyzikálně měřitelná záležitost. Důležitým faktorem je, že po dobu 30 sekund soustředíte svou myšlenku na "vyladění" té vody na vaši frekvenci, nebo na její spinování, nebo uhlazení, srovnání... Voda přijme jak vaši elektrickou energii, tak myšlenku. Ona stačí i samotná myšlenka, jak někteří píšete, ale gesto rukou jí pomůže.
Já si přidávám ještě mantru Brahmarpanam ..., kterou používají před každým jídlem jogíni. Je to malý rituál, kterým se změní podstata jejich jídla - ať byly do něj při přípravě vloženy jakékoli myšlenky, třeba i negativní, neutralizují se a jídlo se stane prospěšným, živícím, léčícím. 3x mantra je přesně 30 sekund.
Prostě, celé to spočívá v oné chvilce klidu, přítomnosti, soustředění. Ostatní jsou pomocné techniky, ale pro většinu lidí potřebné.
Takže spinování vody mohu všem vřele doporučit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evening gowns uk | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:49 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.queweddingdresses.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama