Policie v Oslu prováděla jen dny před teroristickým výbuchem cvičení s bombou

25. července 2011 v 13:07 | Viktor Stropek |  co se dějě v trávě?
False flag
Zase další příklad toho, jak je téměř každá větší teroristická akce doprovázená bezpečnostním cvičením zaměřeným na skoro stejný scénář, je ten, že policie v Oslu prováděla cvičení s bombovým útokem v oblasti u Opery v Oslu jen 48 hodin před tím, než vládní budovu v norském hlavním městě zasáhl teroristický výbuch

Podle přeložené verze zprávy z Aftenposten "Protiteroristická policie ve výcvikovém středisku v Oslu dvě stě metrů od Opery odpálila výbušné nálože, zapomněli o tom však uvědomit veřejnost."

Ke cvičení došlo ve středu a točilo se kolem antiteroristických jednotek útočících bombami a střelnými zbraněmi na diskutované budovy na okraji nábřeží Bjørvika.

"Ti muži se za neustálého vedení palby spouštěli ze střech a vrhali se oknem, které právě odstřelem vytvořili," uvádí se ve zprávě s poznámkou, že cvičení bylo "dramatické" a za vzniku "ohlušujících výbuchů", přičemž je sledovali diváci z blízké Budovy opery.

Video cvičení, které reportáž doprovází, ukazuje policii spouštějící se po budově, zatímco pod nimi dochází k výbuchům, a pak vniknou do okna a zahájí palbu.

Policie se dnes za to, že veřejnost o cvičení neinformovala, veřejně omluvila.

Ačkoliv je příliš brzy, aby bylo možno o povaze cvičení činit závěry, tak cvičení, která státu poskytují výmluvu, objeví-li se jakýkoliv doklad poukazující na spolupachatelství u skutečných útoků, byla zjištěna i u předchozích větších teroristických událost, včetně 7.7 a 11.9.

V případě londýnských bombových útoků prováděla spolu s vládou a s policejní součinností cvičení konzultační agentura nejmenované společnosti, která nacvičovala bombový útok na londýnské metro přesně ve stejnou dobu a ve stejném místě, jako ve skutečném životě ráno 7. července, což je "shoda okolností", kvůli které mnoho skeptiků zavrhuje oficiální verzi jako statisticky nemožnou.

Zdroj: http://www.infowars.com/oslo-police-conducted-bombing-exercise-days-before-terrorist-blast/

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
July 22, 2011
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama