Pentagon zamlčel, že měl 11. září ve vzduchu stovky letadel

17. července 2011 v 11:15 | Viktor Stropek |  9/11 truthLetadlo, které údajně narazilo do Pentagonu, nebylo podle oficiálně vydaných dat z černé skříňky, které zkoumali letečtí profesionálové, tím letadlem, do kterého podle oficiálně vydaných svědectví nastoupili cestující na Gate D29 letiště Dulles. Rovněž další oficiálně vydané důkazy ukazují, že letadlo, do kterého nastoupili cestující, do Pentagonu nenarazilo. Kde jsou oni cestující, kde jsou údajní únosci?

viz:
http://pilotsfor911truth.org/no-hard-evidence-aa77.html
http://pilotsfor911truth.org/aa77-gate-position.html


Letadlo "UA175", jak podle radaru, tak podle videí, tak podle zprávy NTSB, letělo rychlostí 510-520 uzlů ve velmi malé výšce, což je rychlost vysoko nad obálkou konstrukční únosnosti civilního B-767. Že se jedná o opravdu velký problém a zřejmě nemohlo jít o civilní letoun, uznávají takové veličiny jako šéf výcvikového programu pro Boeing 787, majitel Learjetu či šéf letového provozu NASA.

http://pilotsfor911truth.org/911_Aircraft_Speed_Deets.html

Co jsou proti názoru takovýchto lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti v letectví, ony bláboly nedovzdělaných (oficiálních) konspiračních teoretiků v médiích? Každopádně doporučuji důsledně ty lidi nazývat "konspiračni teoretici", protože co jiného jsou lidé, kteří pod vlivem propagandy věří na onu pohádku o 19 únoscích bez toho, aby kdy videli nějaký přímý důkaz?


Zástupci Pentagonu prokazatelně lhali Komisi 11. září, co více, z oficiálně na FOIA vydaných radarových dat se ukázalo, že ve vzduchu toho dne v blízkosti cílu útoku bylo před i po nich doslova stovky vojenských letadel, které navíc podle všeho nijak do věcí nezasáhly a údajně unesená letadla nezastavily. Co víc, z nejbližších základen k místům útoku v podstatě na minuty doletu odstartovaly podle všeho stíhačky relativně dlouho před útoky a ani ty nebyly schopny údajně unesená letadla zastavit, přesto, že byly přinejmenším v případě WTC v pozici, kdy to bez nejmenších problemů mohly udělat.

http://pilotsfor911truth.org/forum/index.php?showtopic=21488

Kdo lže při vyšetřování, stává se podezřelým a pokud prokazatelně zamlčí stovky svých letadel ve vzduchu, co jsou pak lidé, kteří mu dále věří? Nejsou to náhodou zmanipulovaný dementi?


Jinak doporučuji náš nový film 911Intercepted: (pokud by někdo chtěl udělat titulky, budu rád, já to nějak nestíhám, protože dělám rozsáhlý výzkum radarových dat na další díl)Osobně si myslím, že podstatné je argumentovat Operací Northwoods - ta totiž ukazuje, že armáda USA je celkem klidně schopná naplánovat 11. září a už v minulosti podobnou akci zcela prokazatelně plánovala, než byl hlavní plánovač Lemnitzer vyhozen prezidentem Kennedym, hned jak se to domáknul.

Z 911 blogu - komentář J. Zemana z 12.7.2011
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Letadla 2: Hasiči a záchranáři | Web | 2. srpna 2014 v 22:09 | Reagovat

Pentagon jsou američtí zmrdi

2 XRumerTest | E-mail | 29. října 2017 v 0:24 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama