MMS - pozor na podvodníky

17. července 2011 v 19:34 | Viktor Stropek |  Zdraví
V současné době se MMS neuvěřitelně rychle rozšířilo do téměř všech zemí na světě. Jakmile se v nějaké zemi objeví, ve velice krátké době následuje protiútok z řad farmacie či samotných lékařů, zabalený do "upozornění" státních dozorujících orgánů.


Jim V. Humble i pro Českou republiku velmi důrazně doporučil, aby firmy, které MMS v ČR nabízí, neposkytovali žádné mailové, telefonické či dokonce osobní konzultace o užívání MMS. Pro mnohé je jistě rozčarováním, že jsou odmítnuti, když zavolají s prosbou o radu do firmy, která jim MMS dodala. Pokud ovšem chtějí tyto firmy fungovat, je taková praxe nutná, neboť mnoho jedinců či firem v okolních zemích už z tohoto důvodu muselo ukončit činnost a distribuci MMS zastavit. V ČR se celý projekt připravoval s maximální opatrností a obezřetností. Proto byl nástup MMS v ČR prakticky ze dne na den. Žádáme všechny čtenáře, aby informace o MMS předávali dál, co nejvíce lidem.

I my se snažíme naplnit ideu pana Jima V. Humble o celosvětovém rozšíření MMS. Tento přípravek je nesmírně účinnou zbraní proti opravdu všem nemocem a i v ČR již jsme zaznamenali desítky téměř zázračných zlepšení velmi vážných zdravotních stavů.

V ČR a SR se po zveřejnění zpráv o MMS objevilo několik lidí, kteří začali nabízet "MMS" v ceně kolem 10 EUR. Lahvičky však neobsahují CHLORITAN SODNÝ=MMS (Chlordioxid) nýbrž CHLORNAN SODNÝ=SAVO. Proto varujeme kohokoliv, kdo by použil CHLORNAN místo CHLORITANU sodného. V případě použití CHLORNANU sodného jde o život! Podvodníků, kteří chtějí vydělávat a bez odborných znalostí zamění chemické látky je všude plno. Proto nakupujte pouze u profesionálních výrobců (CZ - http://www.VylecSe.cz/, SK - http://www.webareal.sk/mms-kvapky), tam máte jistotu, že to co je uvedeno na obalu je skutečně i uvnitř.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wedding dresses tea length | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:50 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama