Léčba rakoviny zevnitř ...

31. července 2011 v 20:45 | Viktor Stropek |  Videa


pozn. Wiky: Zpráva kterou se dočtete na blogu TruthBooks o záhadném mazání účtu nebo stremovaného videa, není první. Snahy některých skupin jsou tímto zřetelnější. :) Pravda má díky bohu tu vlastnost že dříve nebo později se ji dozvíme a dostihne nás i se všemy důsledky což bude nutná daň za náš nezájem o jejím odhalení. Jedinou omluvu kterou mohu nabídnout je, že ne každý je na tolik odolný, aby uvěřil neuvěřitelnému a dokonce ne každý je schopný vůbec připustit že existuje i jiné vysvětlení než to oficiální. Naprosto to chápu, protože pokud se začnete zabývat podobnými tématy, váš pohled na svět už nikdy nebude jako před tím ale získáte pozoruhodnou vlastnost .... vlastnost která je v této době neocenitelná, přestanete věřit v oficiální zprávy a začnete hledat ty alternativní, vaše vědomí si pak samo vybere čemu uvěří, v souvislosti z ostatními zprávami.

Tak přeju všem hodně psychycké odolnosti, tenhle dokument rozhodně stojí za stažení a pokud se zrovna tímto tématem moc nezabýváte, budete šokováni od začátku do konce :)
DOKUMENT - Praktiky modernej medicíny v prístupe ku zdraviu pacienta pri liečbe rakoviny, ktoré sú rovnake aj v prípade očkovania, klamstva a podvody farmakomafie, to všetko si môžete pozrieť v 2 hodinovom dokumente od Mike Andersona - Healing Cancer From Inside Out, v pôvodnom znení, ale s CZ titulkami. http://www.blip.tv/file/3723873

Farmakomafia zasiahla a zrušili mi konto a tým pádom aj film, čiže link je momentálne nefunkčný.
Nech žije sloboda slova a prejavu!
(náhrada: http://dokumentarni.tv/zdravi/lecba-rakoviny-zevnitr-healing-cancer-from-inside-out )

Zdroj: http://truthbooks.blogspot.com/


Link II:
http://www.ulozto.cz/8243852/lecba-rakoviny-zevnitr-dokument
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 covamnereknou | E-mail | Web | 31. července 2011 v 23:01 | Reagovat

Test komentu ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama