Již neexistuje povinnost médií říkat pravdu. Lidé ji ani nepožadují

19. července 2011 v 17:42 | Viktor Stropek |  co se dějě v trávě?
Západní společnost velí světovému toku informací. Světová informační síť je ale v rukou světa, který si žádá své. Svět se ale dnes sám zamiloval do fikce. Barevná, perfektně provedená fikce filmů a televize je pro lidi mnohem lákavější než pravda.

Lidé si zvykli na kvalitu perfektně provedené FIKCE a požadují proto, aby dodávaná informace ze světa byla stejně zábavná a zábavná. Zpravodajství, které by uvádělo holá fakta, se uvádí do aktutního nebezpečí "nudnosti a nezajímavosti", což by ohrozilo jeho existenci.

Dříve lidé viděli očima jen reálné věci, a zprávy se mohly týkat jen toho, co lidé viděli každý den. Dnes je situace jiná tím, že lidé už viděli tisíce falešných zábavných a vzrušujících obrazů, ale realita zůstává stejná jako kdykoliv předtím. Potávka po "vymyšlené akční pravdě", mnohem zábavnější než realita, se tedy rychle zvyšuje.
Mezi informačními zdroji, které se vydávají za zdroje pravdivých informací, začínají převažovat subjekty založené přímo za účelem šíření konspirací a lží

Důvod? Lidé chtějí číst a sledovat to co se jim líbí a zpravodajství je přeci jen "obchod" s konzumováním informací. Když nabídka barevných, lákavých a atraktivních informací na trhu s informacemi mírně převyšuje poptávku, konzumenti informací se nebouří a jsou v klidu. Každý si najde své zdroje, které chce konzumovat.
Velmi se zmenšuje počet lidí, kteří požadují pravdivé informace, a tak si nemá KDO stěžovat na lháře.

Kdo jiný by si mohl stěžovat na to, že média vydávající se za zdroje objektivních pravdivých informací prezentují místo pravdy lži než LIDÉ, OBČANÉ demokracie. Tito lidé ale PRAVDU JIŽ ve většině NEPOŽADUJÍ, protože se pravda nedokáže vyrovnat jimi oblíbené FIKCI. Jistě se najdou vyjímky, ale v průměru to tak opravdu je.

Existuje přitom ale velké množství médií, které by podle platných morálních zákonů mohly být souzeny platným občanským soudem za velezradu na lidech, neboť lživé informace publikují bez jakékoliv zábrany mezi lidi.
Občan dnes nemá šanci podle ničeho poznat, která média chtějí říkat jen pravdu a která jsou lživá. Kažý si tak nachází "vlastní pravdu", která se jiným slovem nazývá "iluze"

Obzvláště na internetu není nikdo vůbec nijak zodpovědný za publikované informace. Proto je internet plný informací všeho druhu. Když se někde bojuje, tak pokud člověk chce najít informace že se nebojuje, najde že se nebojuje. Pokud chce najít informace že strana A je špatná a strana B je dobrá, najde je. Pokud chce najít informace že strana B je špatná a strana A je dobrá, najde je. Každý může najít o všem informace, jaké si přeje. Takové to je, když se ze zpravodajství stane obchod se čtivem.

Pokud někdo bude chtít myslet, že američané zabili Bin Ladina v roce 2011, tak na to má "zaručené zprávy" a "zaručené zdroje". Kdo si chce myslet, že zemřel už před 7mi lety, ten na to má také "zaručené zdroje". Prostě světem "zaručené zprávy" jsou dnes již na všechno. A i to je součástí satanovo taktiky na oklamání celého světa.

Boží mocné dílo klamu je tu, Bůh zanechává každého, kdo nepřijal lásku k Pravdě, napospas lžím, bludům a nepravostem. Lidé se zamilují do individuálních a iluzorních "vlastních pravd" a tím sami sebe vyčlení z reality.
Je to podvod, fake, výmysl? Nebo to je skutečnost?

Tato otázka má nyní následující odpověď: "To se nedá říct. Protože veřejné podvádění ve zpravodajství je už normální, takže se skutečnost už nemůžeme dozvědět stejně jako dříve, když ještě nebyl rozhlas ani televize"

Pravda není ničím zvláštní, velmi často není zajímavá, atraktivní ani lákavá. Informační média podléhají tomuto tlaku "poptávky" po lžích a zároveň se objevují nová média, která vidí dobrý ekonomický prospěch přímo v šíření lží a konspirací. FreePress je důkazem, že lidé se místo pravdy raději obklopují těmi, co jim dokážou lechtat sluch.

Při vytváření freepressových zpráv a konspirací se postupuje tak, že se vezmou skutečné osoby, skutečná fakta a pozorované jevy, a ta se následně spojí s tím, co by lidé rádi četli a o čem fantazírují. Nikdo pak nemůže poznat, jestli je to pravda nebo ne.

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/volna-media--freepress.html
Chtěli byste se léčit v nemocnici, kde místo lékařů jsou náhodní anonymní lidé nenesoucí zodpovědnost za své léčebné praktiky?

Je nutné říci, že freepressy někdy ve svých stanovách uvádí, že nenesou za zveřejněné informace žádnou zodpovědnost. Je tedy patrné, že se jedná jen o "zábavné jakoby informace" a že nic v nich napsaného vůbec nemusí být něco jiného než lež. Lež, která sama sebe musí nazývat slovem "pravda", protože je lží a musí se tak pojmenovat.

Takové zdroje informací poněkud připomínají nemocnici, kde se pohybují různí anonymní "doktoři" neznámého původu, kteří léčí svými vlastními metodami, míchají své vlastní lektvary a nenesou za to žádnou zodpovědnost. Kdo normální by svěřil své zdraví takové nemocnici?

Nebezpečnost těchto lživých zdrojů informací spočívá v tom, že v milionech zpráv Pravda zapadá a lidé se stávají apatičtí vůči informacím díky překonání limitů lidského mozku. Tomu se říká Pacifikace Fikcí. Bible říká, že lhářů povstane mnoho, jako je písku v moři. Všemi těmi divy a zázraky budou klamat ty, co míří do záhuby.
Přesně předpovězeno v Bibli, což ale svět interpretuje záměrně špatně, aby neprozrazoval Satanovo plán na oklamání všech lidí

Je tomu tak proto, že Bůh dovolil Satanovo démonům mocně klamat všechny lidi, aby se do lží zamilovali všichni, kdo nepřijali lásku k Pravdě. Aby nikdo neměl výmluvu, že byl dezinformován, jsou konspirace a lži takového typu, že jedna druhou zároveň vyvrací.

Konspirační teorie se snaží zamaskovat, že se jedná o nějaký jev popisovaný v Bibli. Vytváří proto cíleně představy, že klam vyvolávají různé tajemné skupiny lidí, které chtějí lidem vládnout tajně. Je to však nesmysl, vládnout tajně žádného lidského vládce NEBAVÍ.

Konspiračním teoriím jde ale o to, aby nikdo správně nepřisuzoval probíhající jevy Božímu záměru (a probíhajícímu Božímu Soudu nad tímto světem), neboť by tím bylo jasné, že Bible popisuje Pravdu a to by se zase muselo pracně dostávat z myšlení lidí, kteří by si toho všimli.
Cenzura "rozumného státu" už nefunguje. Lež se může propagovat v médiích bez omezení

Neexistuje dnes žádný klíč, podle kterého může běžný člověk rozpoznat, která zpravodajská organizace byla založena proto, aby informovala objektivně a pravdivě, a která byla založena proto aby cíleně lhala. Neexistuje žádná právně vynucená nutnost zveřejňovat fiktivní informace s viditelným označením, že nemusí být vůbec pravdivé.
Člověk si musí uvědomit, že vůbec nikdo se dnes nezačervená, když říká lež lidem, kteří neuší, že by se o lež mohlo jednat

Lžou politici, lžou Církevní Organizace, lžou časopisy, lžou encyklopedie, Věda lže. Lžou obchodní společnosti, lže reklama. I když se často dá lež odhalit už na druhý pohled, nidko se nikomu neomlouvá.

Lidé si naivně mysleli, že se dokážou zabezpečit pomocí dokonalé informační sítě. Teď se z informační sítě stává zdroj jejich vzájemného klamání. Lidé si naivně mysleli, že dokážou sami ovládat svůj vlastní svět a sami sebe. Ale nedokážou. Svět sám sebe odsuzuje tím, že si nezamiloval Pravdu, nepřijal lásku k Pravdě a tudíž ani k Bohu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tonda | E-mail | Web | 31. srpna 2012 v 15:51 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama