Američané nadiktovali, že mají Češi varovat před MMS

17. července 2011 v 19:51 | Viktor Stropek |  Zdraví
Zcela přesně podle amerického diktátu varují nyní před používáním "zázačného minerálního prostředku" MMS i česká režimní média, zejména Česká televize a MF DNES.

Zcela přesně podle amerického diktátu varují nyní před používáním "zázačného minerálního prostředku" MMS i česká prorežimní média masové manipulace, zejména pak samozřejmě jako vždy trojice Česká televize, Novinky.cz, nebo iDnes (pro své veskrze pozitivní zpravodajství si již mezi některými čtenáři vysloužil přezdívku iDěs). Právě tato tři média konec konců nejvíc vynikla v případě strašení tzv. prasečí chřipkou, která se později ukázala být jen dalším úskokem a podvodem farmaceutického průmyslu a snahy elit o zdecimování zdraví populace.

MMS v současné době používají již stovky tisíc, možná spíše milióny lidí po celé planetě. Není znám jediný případ, že by se někdo popálil, nebo po jeho použití měl nějaké nepříznivé zdravotní následky. Narozdíl od desítek tisíc případů úmrtí po různých lécích, nebo vakcínách. Proti nim však režimní média samozřejmě nevarují, neboť farmaceutické firmy patří mezi největší zadavatele inzerce na světě.

O tom, že před několika dny varovala plebs americká léková agentura FDA, OSUD.cz přinesl zprávu před několika dny, stejně tak jako o reakci Jima Humbla na to. Ten v obraně založil církev Genesis,neboť tuší větší šanci ubránit se režimní mašinérii pod rouškou církve, která je v USA přeci jenom více nedotknutelná, než výrobce léčivých přípravků, které skutečně fungují. FDA je americká léková agentura, která má za cíl postupně vytlačit z trhu všechny netradiční a bylinné preparáty, podobně jako v Evropě nařízení Evropské komise a nutných zkouškách pro bylinné a potravinové doplňky. FDA zároveň odmítla označovat potraviny obsahující čisté, geneticky nemodifikované suroviny, tímto označením, neboť záměrem je co nejvíce rozšířit geneticky upravované plodiny, které jsou pro lidi smrtelně jedovaté a tělo je neumí absorbovat. Tělo se jimi postupně zanáší a pokud nedojde k pravidelné detoxikaci jater a střev, člověk zpravidla umírá na některou z "civlizačních nemocí" (rakovina, infarkt myokardu atd.).

Článek na iDNES je zde.Reportáž ČT 24 je zde. Večer uvidíme, které televizní stanice k šíření lží používají. Od České televize a Novy už asi nelze čekat nic, trošku spoléhám na TV PRIMA, ta si konec konců jako jediná troufla odvysílat cosi o chemtrailsech. A potom z toho měla samozřejmě obrovské problémy.

Používáte MMS? Hlasujte v naší nezávislé a nezmanipulované anketě. Čtěte OSUD, čtěte zprávy bez režimní CENZURY! Děkujeme za přízeň všem 100.000 návštěvníkům, kteří nás každý měsíc navštíví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama